Виконком міської ради

СКЛАД

виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

№п/п

П І Б

Місце роботи

Дата народ-ження

Партій-ність

Освіта, коли і який навчальний заклад закінчив, спеціальність за освітою

Контактний телефон

1.

Коробов
Юрій
Миколайович

Апарат Дніпроруднен-ської міської ради та її виконавчого комітету, міський голова

18.10.1977

п/п

Вища, Запорізька державна інженерна академія, 2003 р., фахівець з охорони праці та охорони навколишнього середовища

р.7-61-27

2.

Решетняк
Лариса
Петрівна

Апарат Дніпроруднен-ської міської ради та її виконавчого комітету, секретар ради

09.07.1975

п/п

Вища, Запорізький державний університет,1997 р., викладач української мови та літератури

р.7-61-21

3.

Малиш
Сергій
Григорович

Апарат Дніпроруднен-ської міської ради та її виконавчого комітету, перший заступник міського голови

22.07.1969

п/п

Вища, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ,2008 р., юрист

7-61-28

4.

Староконь Богдан Юрійович

Апарат Дніпроруднен-ської міської ради та її виконавчого комітету, заступник міського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв

 

п/п

 

 

5.

Торопова
Наталія
Анатоліївна

Апарат Дніпроруднен-ської міської ради та її виконавчого комітету, керуюча справами виконкому

29.06.1960

п/п

Вища, Запорізький державний університет,1982 р. методист, педагог-психолог

р.7-61-23

6.

Здор
Олена
Василівна

КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Талант», директор, депутат Василівської районної ради

16.12.1973

п/п

Вища, Запорізький державний університет,1997 р., біолог

р.6-18-81

7.

Абросімов
Юрій
Юрійович

КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпро-рудненської міської ради Василівського району Запорізької області, головний лікар

05.12.1964

п/п

Вища, Саратовський державний медичний інститут, 1988р., лікар-травматолог

р.6-49-00

8.

Осипенко
Сергій
Миколайович

Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей», директор

19.05.1967

п/п

Вища, Сумський державний педаго-гічний інститут, 1996 р., вчитель української мови та літератури, Аспірантура Запорізького інституту післядипломної підготовки, 2000 р., Українська інженерно- педагогічна академія м. Харків, 2012 р.

р.6-65-30

9.

Відлога
Микола
Іванович

ПрАТ «ЗЗРК» пиловентиляційна служба, начальник

07.04.1971

п/п

Вища, Донбаський гірничо-металургійний інститут, 2005 р., гірничий інженер

р.67-3-89

10.

Самойлов
Валерій
Юрійович

ПрАТ «ЗЗРК» служба охорони навколишнього середовища, головний спеціаліст

07.07.1968

п/п

Вища, Запорізька інженерно-технічна академія, 1996 р., інженер-будівельник

р. 67-2-68

11.

Кондратьєва
Наталія
Анатоліївна

ПрАТ «ЗЗРК» юридичний відділ, юрисконсульт

09.06.1963

п/п

Вища, Свірдловський юридичний інститут, Росія, 1984 р., юрист

р. 67-3-60

12.

Глумов
Євгеній
Володимирович

Дніпрорудненський індустріальний технікум, заступник директора з АГЧ

03.05.1975

«Сильна Україна» Тігіпка

Вища, Запорізький юридичний інститут, юрист

р.7-64-04

13.

Петрічкович
Олег
Михайлович

ТОВ завод «Будмаш», директор

15.09.1967

п/п

Вища, Харківський національний університет внутрішніх справ

р.6-49-14