Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 17 вересня 2014 № 161

м. Дніпрорудне

 

Про заходи щодо забезпечення соціального захисту

бездомних громадян, осіб, звільнених з місць

позбавлення волі та громадян, які опинилися

в складних життєвих обставинах, погодних умовах

та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий

період 2014-2015 років

 

З метою виконання розпорядження голови Василівської районної державної адміністрації від 04.09.2014 № 417 «Про заходи щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2014-2015 років», керуючись п. 20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вважаю за необхідне:

1.Прийняти до виконання районні заходи щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

2.Створити комісію для вжиття термінових заходів, спрямованих на запобігання загибелі бездомних осіб від переохолодження в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та затвердити персональний склад комісії (додається).

3.Головному лікарю КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР ВР ЗО Абросімову Ю.Ю. забезпечити медичне обслуговування бездомних громадян (при наявності показників) та проводити їх флюрографічне обстеження.

4. Голові комісії щомісяця до 24 числа до березня 2015 року включно надавати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про виконання заходів.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Ручку І.І.

 

Додаток до розпорядження міського голови від 17 вересня 2014 № 161.zip

 

 

 

Міський голова Є.С. МАТВЄЄВ