Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 23 жовтня 2014 № 14

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової шістдесят шостої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шістдесят шосту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 27 листопада 2014 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової шістдесят шостої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Допов.Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Інформація про хід виконання міських Програм за 2014 рік

Допов.Ручка І.І. – секретар ради

Допов. Малиш С.Г. - перший заступник міського голови

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

8. Про надання дозволу виконавчому комітету на списання основного засобу

Допов.Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

9. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів

Допов.Деберина М.О. – директор КУП «Наш дім» ДМР

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

10. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Таврійська, 69 гр. Гапон Т.Ю.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня,54 гр. Староконю Б.Ю.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шевченка, буд.62 гр. Довбні О.В.

13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул.Зелена, 4/3, м. Дніпрорудне гр. Тишко – Жирун Д.А.

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул.Зелена, 4/12, м. Дніпрорудне гр. Вертегел І.Г.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою з встановленням меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: товариство №3 по будівництву та експлуатації колективних гаражів індивідуального автотранспорту, м. Дніпрорудне гр. Зуб Т.І.

16. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Шашлична» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, 2-ф ФОП Баліновській І.В.

17. Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 101 від 04.10.2012 гр. Журавському І.О. та гр. Ваську О.М.

18. Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки для розміщення індивідуального металевого гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна,біля буд.4-а гр.Нікуліній Т.В.

19. Про внесення доповнення до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 17 «Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку для забезпечення функціонування об’єкту кафе «Літторал» на прибудинковій території за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 6 ФОП Гасанову Е.Н.»

20. Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.03.2014 № 21 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, 2а гр. Кириченко В.Ю.»

21. Про внесення змін до рішення шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.05.2010 № 28 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування колірної майстерні за адресою: вул. Нижня, 54а, м.Дніпрорудне, гр. Королю С.О.»

22. Про розгляд заяви громадянки України Корж С.В.

23. Про скасування рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 26.11.2009 №27 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва в обслуговуючому кооперативі «Садівниче товариство № 2 «ЗЗРК» м.Дніпрорудне гр. Петровій Н.В.»

24. Про розгляд заяви голови правління ОК «Садиба» Кулішова Ю.Г.

25. Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Комсомольська, 21, приміщення 181 ФОП Работенку Р.С.

26. Про розгляд звернення директора КУП «Наш дім» ДМР Деберини М.О.

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

27. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ