Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 20 листопада 2014 № 15

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової шістдесят сьомої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шістдесят сьому сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 25 грудня 2014 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової шістдесят сьомої сесії винести питання:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2015 рік

Допов.Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Про міський бюджет на 2015 рік

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

3. Про затвердження плану роботи Дніпрорудненської міської ради на І півріччя 2015 року

Допов.Ручка І.І. – секретар ради

4. Про затвердження міських Програм

Допов.Ручка І.І. – секретар ради

Допов. Малиш С.Г. - перший заступник міського голови

5. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про надання дозволу КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на списання основних засобів

Допов.Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

8. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору будинків ОСББ для фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків»

Допов.Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

9. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на передачу майна в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

10. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, 4 д ФОП Темник О.М.

13. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, Б.Хмельницького, 2а гр. Засядько О.М.

14. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки під розміщення кіоску з ремонту взуття за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Молодіжна, біля буд.2 ФОП Аллахвердову В.Є.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Миру, 43 гр. Нагерняку А.В. та гр.Мінковій Л.І.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 35 гр. Сухенко О.Б.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шкільна, 1 гр. Кучаєвій В.О.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 66 гр. Кириленко В.Б.

19. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна, 3, кв.1 гр.Борисенко Н.А.

20. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (лоджії) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Приморська, 17, кв.2 гр.Карпенко В.І. та гр. Розумній О.О.

21. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 8, кв.2 гр.Сергієнку С.А.

22. Про внесення змін до рішення сорок восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.08.2013 № 18 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, будинок 3, прим. 83,84 ФОП Рогачову Ю.В.»

23. Про затвердження переліку земельних ділянок для продажу громадянам

24. Про безоплатне прийняття відомчих гуртожитків, зовнішніх інженерних мереж ПрАТ «ЗЗРК» до комунальної власності територіальної громади міста Дніпрорудне

Допов. Олійник М.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

25. Про надання згоди на укладання попередніх договорів оренди

Допов. Олійник М.М.

26. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Є. С. МАТВЄЄВ