Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 11 грудня 2014 № 225

м. Дніпрорудне

 

Про порядок підготовки до проведення

сесій міської ради та засідань виконкому

Дніпрорудненської міської ради

на І півріччя 2015 року

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення своєчасної і якісної підготовки документів на розгляд сесій Дніпрорудненської міської ради та засідань виконавчого комітету, підвищення персональної відповідальності спеціалістів апарату міської ради та її виконавчого комітету за підготовку документів до розгляду, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити графік підготовки та проведення засідань сесій Дніпрорудненської міської ради та виконкому міської ради на лютий - липень 2015 року. (Додається).

2.Посадовим особам апарату міської ради та її виконавчого комітету:

2.1. Неухильно дотримуватись графіка підготовчих заходів, що передують проведенню засідань сесії міської ради і виконавчого комітету;

2.2. Своєчасно здійснювати підготовку та погодження проектів рішень з питань винесених на засідання чергової сесії міської ради, а саме до їх попереднього розгляду на спільному засіданні постійних депутатських комісій (депутатський день);

2.3. Своєчасно направляти заявникам проміжні відповіді про дату розгляду заяв (в разі перевищення термінів розгляду понад 1 місяць).

3. Секретарю ради Ручці І.І., керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. забезпечити у відповідності до вимог чинного законодавства оприлюднення проектів рішень – не пізніш як за 20 робочих днів та прийнятих рішень – не пізніш 5 робочих днів з дня затвердження документа.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 10.07.2014 № 98 «Про порядок підготовки до проведення сесій міської ради та засідань виконкому Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2014 року»

 

Додаток. Графік підготовки та проведення засідань сесій Дніпрорудненської міської ради та виконкому міської ради лютий – липень 2015 року 

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ