Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

 ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 29 січня 2015 № 14

м. Дніпрорудне

Про створення міського оперативного штабу для
координації роботи щодо забезпечення безпеки
громадян, захисту об’єктів інфраструктури та
своєчасного реагування на можливі надзвичайні
ситуації

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22 січня 2015 року № 2442/0/1-15, розпорядження голови облдержадміністрації від 24.01.2015 № 24 «Про створення обласного оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації», розпорядження Василівської державної адміністрації від 26.01.2015 №26 «Про створення районного оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації», та з метою організації ефективної взаємодії міських служб цивільного захисту при виконанні завдань щодо забезпечення належного рівня техногенної безпеки та сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури і систем життєзабезпечення населення, на підставі п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вважаю за необхідне:

1. Створити міський оперативний штаб для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації (далі - оперативний штаб).

2.Затвердити склад міського штабу (додається).

3.Міському штабу у своїй діяльності керуватися дорученням Кабінету Міністрів України від 22.01.2015 №2442/0/1-15.

4.Рекомендувати керівникам установ, підприємств, організацій та закладів міста:

1) створити штаби з координації дій щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації , до складу яких включити представників служб цивільного захисту, уповноважених приймати рішення стосовно залучення та забезпечення допуску до робіт аварійно-рятувальних формувань усіх форм власності, що забезпечують життєдіяльність населення та залучаються до реагування на надзвичайні ситуації;

2)розглянути на нарадах питання щодо вжиття заходів для забезпечення сталої роботи об'єктів життєзабезпечення населення, та техногенної безпеки;

3)своєчасно залучати місцеві формування і служби цивільною захисту, місцеве населення, транспортні та інші технічні засоби до ліквідації можливих аварій, надзвичайних ситуацій ;

4)передбачити забезпечення об'єктів критичної інфраструктури і систем життєзабезпечення населення резервними джерелами електроживлення;

5)сформувати та утримувати матеріальні резерви для забезпечення ліквідації надзвичайних ситуацій;

6)вжити заходів щодо недопущення накопичення та несанкціонованого використання легкозаймистих матеріалів, у тому числі піротехнічних засобів у пожежонебезпечних місцях, лісових масивах, та навколо потенційно-небезпечних об'єктів;

7)через засоби масової інформації своєчасно доводити до громадян повідомлення про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій та заходи, що вживаються для забезпечення нормальної життєдіяльності населення;

8)проінформувати відділ з питань НС та ЦОН Дніпрорудненської міської ради до 12.02.2014 про створення відповідних штабів, посадову особу, яка очолює штаб (посада, номери службового та мобільного телефонів).

5.ДРПЧ - 16 провести перевірки полів, складів паливно-мастильних матеріалів, складів хімічного захисту рослин, насіннєвого фонду та мінеральних добрив, хлібоприймальних та хлібопереробних підприємств з метою запобігання пожеж та підготувати і направити інформацію до відділу питань НС та ЦОН Дніпрорудненської міської ради.

6.Керівнику Таврійського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР, КП «Дніпрорудненські теплові мережі», КУП «Наш дім», Дніпрорудненського цеху К.-Дніпровського УГГ філії ПАТ «Запоріжгаз» забезпечити:

1)цілодобовий контроль за оперативною готовністю чергового персоналу відповідних служб для реагування на виникнення можливих аварійних ситуацій у системах тепло -, водо-, електро - і газопостачання житлового фонду:

2)виконання оперативних планів, спрямованих на запобігання аваріям у системах життєзабезпечення населення та локалізації їх наслідків.

7.Рекомендувати керівнику ДРПЧ -16:

1)підготувати інженерну та автомобільну техніку, автономні джерела енергопостачання та освітлення, засоби забезпечення питною водою, створити резерв паливно-мастильних матеріалів;

2)забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації та проведення аварійно-рятувальних робіт, організацію першочергових видів забезпечення залучених сил та засобів підрозділів.

8.Рекомендувати Дніпрорудненському МВМ Василівського РВ України в Запорізькій області забезпечити охорону об'єктів критичної інфраструктури у разі загрози виникнення на них надзвичайних ситуацій.

9.Рекомендувати КУ «Дніпроруднеська міська лікарня ДМР ВР ЗО» забезпечити готовність медичних закладів до надання відповідної допомоги постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій .

10.Рекомендувати Дніпрорудненському цеху К.-Дніпровського УГГ філії ПАТ «Запоріжгаз» посилити нагляд за підвідомчими об'єктами та охоронною зоною навколо них з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

11.Керівнику Таврійського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР, КП «Дніпрорудненські теплові мережі», КУП «Наш дім», Дніпрорудненського цеху К.-Дніпровського УГГ філії ПАТ «Запоріжгаз» цілодобово у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації надавати оперативне взаємоінформування оперативного штабу, через відділ НС та ЦОН Дніпрорудненської міської ради та ДРПЧ-16, за тел. 7-61-25, моб.тел. 097-93-666-19.

12.Надавати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження до Василівської районної державної адміністрації .

13.Проведення що п’ятниці засідать оперативного штабу о 09.00годині, а уразі необхідності негайно та у подальшому щоденно до повного завершення ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

14.Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова Є.С. МАТВЄЄВ

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови від 29.01.2015 № 14

 

склад
міського штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації

з/п

Посада в комісії

Прізвище, ім’я

та по батькові

Посада за фахом

 1

Голова штабу

Малиш

Сергій

Григорович

Перший заступник міського голови

 2

Заступник

голови штабу

Олійник

Микола Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 3

Член штабу

Удовенко

Анатолій Миколайович

Начальник ЦЕЗ № 2 Запорізької філії

ВАТ «Укртелеком» Дніпрорудненське відділення

 4

Член штабу

Редько

Таїсія

Іванівна

Провідний спеціаліст з питань КГ

 5

Член штабу

Замула

Анатолій

Васильович

Начальник ДПРЧ-16

 6

Член штабу

Москот

Олексій

Миколайович

Начальник ТЕЦВВ

 7

Член штабу

Деберина

Микола

Олексійович

Директор КУП «Наш дім» ДМР

 8

Член штабу

Приходько

Олексій

Васильович

Директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

 9

Член штабу

Леонова

Ніна

Миколаївна

Начальник Дніпрорудненського цеху К.-Дніпровського УГГ філії ПАТ «Запоріжгаз» (за згодою)

10

Член штабу

Духонченко

Володимир

Миколайович

Начальник Дніпрорудненського МВМ

11

Член штабу

Зборовський

Валентин

Іванович

Редактор міського радіомовлення «Експрес»

12

Член штабу

Здор

Віталій

Анатолійович

Начальник відділу з питань НС та ЦОН

 

Начальник відділу з питань НС та ЦОН В.А.Здор