Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 16 лютого 2015 № 24

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сімдесят першої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят першу сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 26 березня 2015 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят першої сесії винести питання:

1. Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2014 рік

Допов. Керівники комунальних підприємств

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації, Широкий Г.О. – директор ТОВ «Вертикаль»

2. Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних дошкільних навчальних закладів міста за 2014 рік

Допов. завідувачі КДНЗ міста

3. Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2015 рік

Допов. Козлова Н.О.

4. Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2015 рік

Допов. Кузьменко К.О.

5. Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2015 рік

Допов. Савенко А.І. – директор КП «Дніпрорудненський міський ринок»

6. Про передачу майна, що є комунальною власністю, комунальному закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області

Допов. Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

7. Про передачу майна комунальній установі «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»

Допов. Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

8. Про передачу майна, що є комунальною власністю, комунальній установі «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради Запорізької області

Допов. Назаренко – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

9. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на списання основних засобів

Допов. Деберина М.О. – директор КУП «Наш дім» ДМР

10. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

11. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

12. Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

13. Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2015 року

Допов. Джемела Н.П. - провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Червонофлотська, 140 гр. Поліону А.В.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров.Гресовський, 4 гр. Семеренку О.П.

16. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/12 гр. Вертегел І.Г.

17. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/3 гр. Тишко-Жирун Д.А.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Приморська, 15, кв1 гр. Чеверді В.Г.

19. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів,24-и гр. Поздєєву А.А.

20. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення незавершеного будівництва сьомої блок-секції жилого багатоквартирного будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 4 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»

21. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування фізкультурно оздоровчого комплексу з торговим приміщенням за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 3г ТОВ «Завод Будмаш»

22. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельно-зупиночного комплексу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова, 5 ФОП Петрічкович О.М.

23. Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок з ПрАТ «ЗЗРК»

24. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва тамбуру і навісу для реконструкції квартири під офіс за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 1 КП «Облводоканал» ЗОР

25. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення міської ради «Про затвердження тимчасового положення про порядок передачі земельних ділянок у власність та користування ОСББ і ЖБК»

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ