Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 19 березня 2015 № 48
м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сімдесят другої
сесії Дніпрорудненської міської ради
шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят другу сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 30 квітня 2015 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят другої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2015року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Співдопов. Клочков В.В. – голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про розгляд листа директора КУП «Наш дім» ДМР Деберини М.О. щодо передачі в оренду частин покрівлі прибудови будинку № 57 по вул. Леніна, м,Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов.Савенко А.І. – директор КП «Дніпрорудненський міський ринок»

6. Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

7. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування приміщення під крамницю промислових товарів «Акцент» за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 22 ФОП Залуніній А.А.

9. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва вхідного тамбуру при реконструкції квартири під офіс за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 10-1 КС «Актив»

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Лісова, 13 гр. Полтавцю В.К.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розташування та обслуговування адміністративної будівлі ПАТ «Промінвестбанк» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 28 ПАТ «Промінвестбанк»

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування торгівельного павільйону «Бахус» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна, 2ш гр.Устимцю С.М.

13. Про скасування рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.10.2013 №26 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство №2 ЗЗРК», ділянка № 170 гр. Григорчук Н.А.»

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м.Дніпрорудне, ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК» ділянка № 170 гр. Григорчук Н.А.

15. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки № 386 від 28.09.2009 для реконструкції механічної майстерні під пекарню та кондитерський цех та реконструкції будівлі боксу з прибудовою під офісне приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 4-в гр. Камишному В. І.

16. Про внесення змін до договорів оренди ФОП Клімашевській Г.Г.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ