Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И  

 

Від 23 липня 2015 № 131

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сімдесят шостої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят шосту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 27 серпня 2015 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят шостої сесії винести питання:

1. Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2015 року

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

2. Про надання дозволу КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору будинків ОСББ та ЖБК для фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ і ЖБК відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків

Допов. Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

4. Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

5. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 26 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування автомийки на три пости за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня,60а ФОП Войнаровському В.В.»

7. Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.03.2014 № 23 «Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення торгівельного павільйону за адресою: м.Дніпрорудне,пр. Ентузіастів,24ж ФОП Матвіїшину З.М.»

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/29 гр.Баздирєву Ю.С.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Паркова,53 гр.Цибенку І.І.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Козацька,7 гр. Собку В.Д.

11. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торговельного павільйону «Світанок» з тамбуром за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Молодіжна,3в ФОП Баліновському Т.М.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки під розміщення відкритої автостоянки на 50 автомобілів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,26 ФОП Бурбелі О.Р.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення виробничої дільниці за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова,3а ВК «Партнер»

14. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення магазину за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,2а СУАП «Віннер Форд Запоріжжя»/ «Інтрейд Груп»

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ