Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 21 липня 2011 № 10

 

м.Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової дванадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п. 20, ч. 4, ст. 42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дванадцяту позачергову сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на 18 серпня 2011 року о 09.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд дванадцятої позачергової сесії винести питання:

 

1. Про внесення змін та доповнень до рішення другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 23 грудня 2010 року № 27 «Про затвердження Регламенту Дніпрорудненської міської ради» із змінами та доповненнями

Допов. Ручка І.І. – секретар ради

2. Про надання дозволу керівництву комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» на частковий демонтаж системи теплопостачання (трубопроводу гарячого водопостачання)

Допов. Приходько О.В.- головний інженер КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

3. Про надання дозволу керівництву комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів

Допов. Приходько О.В.- головний інженер КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

4. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР Василівського району Запорізької області на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

5. Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Дніпрорудне

Допов. Скрипник С.Д. – провідний спеціаліст з питань торгівлі та захисту прав споживачів

6. Про внесення змін до рішення VІІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 26 жовтня 2006 року № 06 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Дніпрорудне» з урахуванням змін, внесених рішенням сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 31 липня 2008 року № 03

Допов. Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 05.03.2008 року № 02 «Про затвердження Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне»

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

8. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.05.2007 року № 07 «Про розмір плати за встановлення земельного сервітуту і порядок його встановлення на території м. Дніпрорудне»

Допов. Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

9. Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення сесії міської ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території міста Дніпрорудне»

Допов. Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

10. Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення сесії міської ради «Про затвердження Порядку встановлення земельного сервітуту та визначення розміру плати за нього на території міста Дніпрорудне»

Допов. Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

11. Про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Дніпрорудне»

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

12. Про внесення доповнень до рішення сорок четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.11.2008 року № 03 «Про затвердження міської Програми благоустрою м.Дніпрорудне на 2009 – 2011 роки» зі змінами та доповненнями

Допов. Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

13. Про скасування рішення виконкому від 20.01.2009 року № 08 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами»

Допов. Балабко Т.П. – спеціаліст з питань будівництва та архітектури

14. Про затвердження містобудівного обґрунтування «Реконструкція сарая під стоматологічний кабінет» за адресою: вул. Маяковського, 19, м.Дніпрорудне ФОП Алексахіну О.І.

Допов. Балабко Т.П. – спеціаліст з питань будівництва та архітектури

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для розташування та обслуговування адміністративної будівлі Дніпрорудненського без балансового відділення ПАТ Промінвестбанк за адресою: вул.Ентузіастів, 28, м.Дніпрорудне Філії «відділення ПАТ Промінвестбанк в м.Запоріжжя»

16. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування складських приміщень за адресою: вул. Нижня. 4, м.Дніпрорудне ФОП Білоусову В.Г.

17. Про передачу в суборенду земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску для реалізації продовольчої групи товарів за адресою: вул. Комсомольська, біля буд. 21, м.Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.

18. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування торгівельного кіоску та проїзду для погрузки і розгрузки товару за адресою: вул. Комсомольська, біля буд. 21, м.Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.

19. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування індивідуального автогаражу за адресою: вул. Літня, біля буд. 18, м. Дніпрорудне гр. Роспопову С.В.

20. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування пивного бару «Пегас» з літнім майданчиком за адресою: пр. Ентузіастів, 1а, м.Дніпрорудне 1/3 частки гр. Оляніній Н.А., 1/12 частки Оляніній С.І., 1/12 частки гр. Оляніній О.О.

21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: вул. Літня, біля буд. 18, 20, м. Дніпрорудне громадянам України в межах міста Дніпрорудне

22. Про затвердження проекту землеустрою з організації та встановлення меж території Національного природного парку «Великий Луг» на території м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області НПП «Великий Луг»

23. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: вул. Нижня, 6, м.Дніпрорудне Запорізькій гідрогеолого – меліоративній експедиції

24. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва в садово-городньому обслуговуючому кооперативі ЗЗРК-1, м. Дніпрорудне гр. Арішину В.П.

25. Про надання згоди на реформування фельдшерсько –акушерського пункту

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

26. Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 11.01.2011 №07 «Про заходи щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2011 рік»

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

27. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Секретар ради І.І.РУЧКА