Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 24 березня 2016 № 78

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сьомої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сьому сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 28 квітня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сьомої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2016 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Співдопов. Дяченко О.О. – голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів

2. Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2015-2016 років

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації

3. Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2016 рік

Допов. Деберина М.О. - директор КУП «Наш дім» ДМР

4. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

5. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про внесення доповнення до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 06 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2016-2017 роки»

Допов. Решетняк Л.П. – секретар ради

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»

8. Про передачу у власність земельної ділянки за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Вишнева, 21 гр. Барзукову В.Д.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 20 прим. 92 гр. Глумовій О.С.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54 гр. Макогон Д.О.

12. Про розгляд заяви гр. Проценко О.М.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Травневий, 5 гр. Новгородову А.Б.

14. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 27, корп. 2, кв. 57 гр. Лемешеву М.С.

15. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м.Дніпрорудне, пров. Травневий, біля будинку 13, гр. Кузнєцову О.Ф.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва інформаційного апаратно-студійного комплексу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 19 ПП «Інфрсервіс»

17. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул. Центральна, 25 м.Дніпрорудне

18. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадок для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, буд. 30, м.Дніпрорудне

19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торгівельного павільйону промислових товарів «Моє сонечко» за адресою: пр. Ентузіастів,24-г, м. Дніпрорудне ФОП Світанько Л.М.

20. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для розміщення тимчасової споруди в місті Дніпрорудне гр.Закордонцю В.П.

21. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для розміщення тимчасової споруди в місті Дніпрорудне гр.Козаченко О.І.

22. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для розміщення тимчасової споруди в місті Дніпрорудне гр.Гайовій Т.Т.

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення. 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ