Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 16 червня 2016 № 189

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової дванадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову дванадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 28 липня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової дванадцятої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Інформація про роботу ПК «Гірник» за І півріччя 2016 року

Допов. Лучко Н.В. – директор ПК «Гірник»

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

6. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, переміщення та консервацію основних засобів

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

7. Про передачу житлового будинку №6 по вул.Набережна в м. Дніпрорудне на баланс ОСББ «ІРІС-2016»

Допов.Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Вишнева, буд. 21, м. Дніпрорудне гр. Барзукову В.Д.

9. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Дружби, 170а, м. Дніпрорудне гр. Григорчук Н.А.

10. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для колективного житлового будівництва за адресою: вул. Зелена, буд. 4, м. Дніпрорудне ОК «Садиба»

11. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, буд. 4/5, м. Дніпрорудне гр. Сімоновій О.М.

12. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Дружби, 58а, м. Дніпрорудне гр. Папку В.В.

13. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Нижня, 54л/3 м.Дніпрорудне гр. Пугачу В.Д.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування ганку до нерухомого майна за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 20 прим. 108 ПП «СК «ПРОДТОРГ 2006»

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 3 гр. Шатілу С.Є.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 5 гр. Підскальному С.В.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 24 гр. Соловйову С.Г.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 26 гр. Бєлоконю С.І.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 28 гр. Капак Ю.П.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 32 гр. Черняєвій С.В.

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 34 гр. Проскурні Н.М.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, 48 гр. Шульзі Д.В.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, 50 гр. Верходубу І.Л.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 ОСББ «ДІМ НА БЕРЕЗІ»

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 18 ОСББ «ШАХТАРСЬКА-18»

26. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ