Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

одинадцята сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 23 червня 2016 № 06
м. Дніпрорудне 

Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне 

Розглянувши заяву голови Василівської районної дитячої організації «Клуб «Тайфун» Макогона С.А. про передачу в оренду нерухомого майна, керуючись Положенням про оренду майна, що є власністю територіальної громади міста Дніпрорудне, затвердженим рішенням шістдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області шостого скликання від 28.08.2014 № 03, Методикою розрахунку плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Дніпрорудне, та пропорції її розподілу, затвердженою відповідним рішенням двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області шостого скликання від 26.07.2012 № 29, на підставі ст. 283, 287 Господарського кодексу України, керуючись ст. 25, п. 31 ч. 1 ст. 26, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дніпрорудненська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на передачу Василівській районній дитячій організації «Клуб «Тайфун» в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне та перебуває на балансі виконавчого комітету міської ради: нежитлових приміщень загальною площею 311.1 кв. м (частина приміщення № 101 площею 26.0 кв. м та приміщення №№ 102 – 115 в цілому), що знаходяться на другому поверсі будівлі дошкільного навчального закладу № 8 за адресою: Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, вул. Зелена, буд. 3, для проведення тренувань з боротьби Дзю-до шляхом укладання договору оренди на строк 20 років.

2.Начальнику юридичного відділу апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету Волик Я.М. підготувати проект договору оренди нежитлових приміщень, вказаних в пункті 1 даного рішення. 

3.Орендарю приміщень, вказаних в пункті 1 даного рішення в місячний термін з дати укладання договору оренди:

3.1.Укласти з виконавцем послуг по утриманню будинку та прибудинкової території договори на відшкодування витрат по експлуатації, технічному обслуговуванню та поточному ремонту будинку, в якому розташовані передані в оренду приміщення.

3.2.Застрахувати об’єкт оренди на користь орендодавця на весь термін дії договору оренди.

3.3.Вирішити питання опалення орендованих приміщень.

4.В разі невиконання орендарем пункту 3 рішення вважати таким, що втрачає чинність з 01.08.2016.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Малиша С.Г.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ