Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

 

Від 28 липня 2011 № 11

м. Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової одинадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

З метою дотримання вимог Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» щодо приведення нормативно-правових документів у відповідність до норм чинного законодавства за результатами прискореного перегляду регуляторних актів, керуючись п. 20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову одинадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на 29 липня 2011 року о 15.00 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової одинадцятої сесії винести питання:

 

1. Про внесення змін до рішення VІІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 26 жовтня 2006 року № 06 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Дніпрорудне» з урахуванням змін, внесених рішенням сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 31 липня 2008 року № 03

Допов. Люта Л.М. – спеціаліст-землевпорядник

2. Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 05.03.2008 року № 02 «Про затвердження Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне»

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

3. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.05.2007 року № 07 «Про розмір плати за встановлення земельного сервітуту і порядок його встановлення на території м. Дніпрорудне»

 

Допов. Люта Л.М. – спеціаліст-землевпорядник

4. Про скасування рішення виконкому від 20.01.2009 року № 08 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами»

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

5. Інформація про підсумки роботи по прискореному перегляду регуляторних актів на виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

 

Міський голова Є.С. МАТВЄЄВ