Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 12 травня 2017 № 133

м. Дніпрорудне

 

Про проведення у м.Дніпрорудне

Всеукраїнського дня вишиванки

 

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді та населення міста Дніпрорудне, вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести святкову ходу з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки 18 травня 2017 року: початок ходи о14.00 біля пам’ятника «Першої руди» до міської площі.

2. Розробити сценарій проведення заходу та підготувати тематичне музичне озвучення.

Вик. директор ПК «Гірник» Лучко Н.В.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій, волонтерським організаціям, освітнім закладам міста забезпечити участь представників колективів в урочистій ході.

Вик. Керівники.

4. З метою збереження безпеки під час проведення святкової ходи директорам освітніх навчальних закладів міста Пилипенко В.Д., Іванову Є.О., Здор О.В., Прінь Л.С., Новік Н.В., Осипенку С.М. провести роз’яснювальну роботу та інструктажі з техніки безпеки.

5. Підготувати лист до Дніпрорудненського відділення поліції щодо забезпечення охорони громадського порядку та безпеки руху під час проведення святкової ходи.

6. Сприяти широкому висвітленню в місцевих засобах масової інформації проведення заходу.

Вик.Редактор міського радіомовлення «Експрес» Зборовський В.І., редактор газети «Рабочее слово» Машталяр О.Г.

7. Контроль за підготовку та проведення святкової ходи покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Староконя Б.Ю.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ