Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

Від 18 травня 2017 № 141
м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять сьомої
сесії Дніпрорудненської міської ради
сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять сьому сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 29 червня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять сьомої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання на ІІ півріччя 2017 року

Допов. Решетняк Л.П. – секретар ради

2. Про приватизацію житлового приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста»

Допов. Коробов Ю.М. – міський голова

5. Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»

Допов. Коробов Ю.М. – міський голова

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 9, кв. 3 гр. Волкову Д.І.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стоянки автотранспорту з гаражами та піднавісом за адресою: вул. Паркова, буд. 51-г, м. Дніпрорудне ФОП Грабовець О.Д.

8. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: вул. Центральна, біля буд. 35, м. Дніпрорудне ФОП Кахадзе Г.Б.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування автодрому за адресою: м. Дніпрорудне вул. Нижня, 4 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО» за адресою: м. Дніпрорудне вул. Шахтарська, 38 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»

11. Про затвердження плану – схеми земельних ділянок за адресою: провулок Рудний, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 7 гр. Парій С.Г.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 8 гр. Скоробагатько Н.С.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 10 гр. Кучерявому К.М.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування електричної станції з використання енергії сонячного випромінення ТОВ «ВЕЗ»

16. Про затвердження документації з інвентаризації земельної ділянки для обслуговування стадіону «Гірник» за адресою: вул.Степова,15 м.Дніпрорудне

17. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та обслуговування торгового павільйону «Бахус» за адресою: вул. Центральна, 2 ш, м. Дніпрорудне гр. Устимцю С.М.

18. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ