Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 29 травня 2017 № 152
м. Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії
Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 

 

Розглянувши службову записку голови комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне Малиша С.Г., у зв’язку із терміновою необхідністю вирішення питання щодо затвердження результатів продажу за конкурсом нежитлового приміщення, а також вирішення нагальних питань територіальної громади, відповідно до ч. 4 п. 20 ст. 42, ч. 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, скликати позачергову двадцять сьому сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 30 травня 2017 року о 12:00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової двадцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання винести питання:

1. Про затвердження результатів продажу за конкурсом нежитлового приміщення загальною площею 27.6 кв. м, розташованого за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, буд. 33, приміщення 47, та надання дозволу на його продаж Скабі Р.В.

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

2. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №16 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2016-2019 роки»

Допов. Балабко Т.П. – провідний спеціаліст з питань будівництва та архітектури

3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

4. Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2017 рік

Допов.Біленький О.О. - директор КУП «Наш дім» ДМР

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ