Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

Від 22 червня 2017 № 190

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 27 липня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять дев’ятої сесії винести питання:

- Інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне лікувальними закладами різних форм власності за 6 місяців 2017 року

Допов. головні лікарі медичних установ, закладів міста

- Інформація про діяльність дільниці благоустрою за І півріччя 2017 та план роботи на ІІ півріччя 2017 року

Допов.Біленький О.О. – директор КУП «Наш дім» ДМР

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчика для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, 40 м.Дніпрорудне

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, буд. 6, прим. 104 гр. Киян А.В.

8. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Степова, 12, м. Дніпрорудне Садівничому товариству «Нектар»

9. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Степова, 16, м. Дніпрорудне СГОК «ЗЗРК-1»

10. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Портова, 1В, м. Дніпрорудне СГОК «Прибрежне»

11. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Портова, 1Г, м. Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 5 ЗЗРК «Північне»»

12. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул.Приморська, 50, м. Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК»

13. Про передачу безоплатно у власність земельної

ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Миру, буд. 26, м.Дніпрорудне гр. Проказіній Т.П.

14. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Автозапчастини» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. 50 років Перемоги, буд. 7 ФОП Долматовій Г.М.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне пр. Ентузіастів, буд. 4, прим. А ФОП Павленко Л.Г.

16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою КП Дніпрорудненські теплові мережі»

17. Про припинення права власності на земельну ділянку гр. Лапшиновим Д.С.

18. Про припинення права власності на земельну ділянку гр. Тітовим І.М.

19. Про припинення дії договору оренди землі № 432 від 05.10.2010

20. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування аптечного кіоску «МЕД-СЕРВІС» за адресою: пр. Ентузіастів, 22, м.Дніпрорудне ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ДНЕПР – СИЧ»

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування 14/25 нежитлового приміщення за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, 22 ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ДНЕПР – СИЧ»

22. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ