Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 20 червня 2017 № 184

м. Дніпрорудне

 

Про заходи щодо недопущення випадків

захворювання на ботулізм на території

Дніпрорудненської міської ради

 

На виконання листа Управління Держпродспоживслужби у Василівському районі, приймаючи до уваги зареєстровані випадки захворювання на ботулізм в м. Дніпрорудне, керуючись п.1, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провідному спеціалісту з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д:

1.1 запропонувати всім операторам ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, тимчасово, до закінчення епідеміологічного розслідування, призупинити реалізацію рибної продукції;

1.2. підготувати розпорядження міського голови про створення робочої комісії за участю представників Держпродспоживслужби, Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області з перевірки закладів громадського харчування щодо додержання санітарних правил, правил торгівлі, законодавства про захист прав споживачів, додержання виробниками продукції стандартів, технічних умов, а також рейдових перевірок місць стихійної торгівлі;

1.3 за результатами рейдів – перевірок надавати інформацію для розміщення в друкованих засобах масової інформації та в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради.

2. Зобов’язати директора КП «Дніпрорудненський міський ринок» Здора В.А. провести серед суб’єктів підприємницької діяльності роз’яснювальну роботу щодо тимчасової заборони реалізації рибної продукції.

3. В.о. начальника Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області, підполковнику поліції Хоменку А.В. визначити відповідальну особу для участі в проведенні рейдів – перевірок по недопущенню реалізації рибної продукції в період до закінчення епідеміологічного розслідування.  

4. Керуючій справами Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету забезпечити розміщення в друкованих засобах масової інформації та в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради інформації про результати проведених заходів по недопущенню захворювань ботулізмом на підвідомчій території.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ