Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

 

Від 20 липня 2017 № 213

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять першу сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 31 серпня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять першої сесії винести питання:

- Інформація про стан закладів освіти в місті та їх підготовка до нового навчального року

Допов. керівники закладів освіти міста

Співдопов. Борисенко Ю.Г. – голова постійної депутатської комісії з питань соціального розвитку міста (наука, освіта, охорона здоров’я, культура, спорт, робота з молоддю)

Староконь Б.Ю. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

1. Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2017 року

Допов. керівники комунальних підприємств міста;

Співдопов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов.Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

6. Про затвердження Статуту КП «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції

Допов.Трегуб Н.І.

7. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на реалізацію металобрухту

Допов.Біленький О.О. – директор КУП «Наш дім» ДМР

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Набережна, 15, м. Дніпрорудне СГОК «Заря 4»

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул. Тітова, 69а, м.Дніпрорудне гр. Василенку О.В.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та реконструкції адміністративної будівлі під крамницю за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 54 ФОП Мальгінову І.Г.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 9 гр. Видиш А.В.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 33/47, ФОП Скабі Р.В.

13. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: вул. Миру, 8, м. Дніпрорудне Дудоровій Н.В.

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, буд.8, гр. Дудорову М.М.

15. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Миру, буд. 50, м.Дніпрорудне гр. Верходубу І.Л.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування пивного бару «Пегас» за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 1а ½ частки ФОП Бузніку О. В., 1/3 частки гр. Оляніній Н. А.,1/12 частки гр. Оляніній С. І., 1/12 частки гр. Оляніній О. О.

17. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 4-Б ФОП Слєсарєнку В.І.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (для обслуговування міського ринку) КП «Дніпрорудненський міський ринок» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 2

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ