Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 17 серпня 2017 № 242

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять другу сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 28 вересня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять другої сесії винести питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

Допов.начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області;

Співдопов. Безсмертна І.О. - голова постійної депутатської комісії з питань законності, соціального захисту населення та захисту прав споживачів та регуляторної політики; Торопова Н.А. – керуюча справами виконкому

- Інформація про стан доріг у місті Дніпрорудне

Допов. Староконь Б.Ю. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації; Малиш С.Г. – перший заступник міського голови; Балабко Т.П. – провідний спеціаліст з питань будівництва та архітектури

- Інформація про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

Допов. Торопова Н.А. – голова адміністративної комісії виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради - керуюча справами виконкому

1. Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.

Допов.керівники комунальних підприємств міста;

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації; Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про внесення доповнень до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2016-2017 роках способом продажу за конкурсом

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку до зоомагазину – ветаптеки «Барс» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 23/3 ФОП Раздобудко С.М.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування ганку до аптеки за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 2 ФОП Ведмедко К.В.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування магазину «Шахтар» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 35д ПП ТВК «Шахтар»

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку з навісом під крамницю «Оптика» за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 3/42 ФОП Книшу В.Ф.

11. Про передачу в оренду земельних ділянок для обслуговування тамбуру та прибудови під крамницю непродовольчих товарів за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 3/4а, пр. Ентузіастів, 3/4б гр. Виноградовій О.А.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу під крамницю промислових товарів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 25/3 гр. Устимцю С.М.

13. Про припинення дії договору оренди землі для будівництва та обслуговування прибудови до будови (балкону) до квартири за адресою: вул. Героїв праці, 9, кв. 23, м. Дніпрорудне гр. Зможенку А.О.

14. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Героїв праці, буд. 9, кв. 23 гр. Онищенко Н.М.

15. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Пушкіна, 8, м. Дніпрорудне гр. Новіковій Т.Ю.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 2 гр. Волик Г.К.

17. Про внесення змін до договору оренди землі № 421 від 02.08.2010 ФОП Буяновій Л.В.

18. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування торгівельного кіоску за адресою: пр. Ентузіастів, 4, м. Дніпрорудне ФОП Кравець Є.М.

19. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасової стоянки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, 28 м.Дніпрорудне

20. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки транспортних засобів на території загального користування для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 13 м. Дніпрорудне гр. Смуткову В.М.

21. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шахтарська, 8, м.Дніпрорудне ОСББ «ШАХТЕРСКАЯ-8»

22. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шахтарська, 18, м.Дніпрорудне ОСББ «ШАХТАРСЬКА-18»

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ