Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 21 вересня 2017 № 277

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять третьої сесії
 Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять третю сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 жовтня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять третьої сесії винести питання:

- Інформації про хід виконання міських Програм за 2017 рік

Допов. спеціалісти міської ради та її виконавчого комітету

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про надання дозволу комунальному підприємству «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу комунальному підприємству «Кінотеатр «Сучасник» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 15 гр. Федорову Д.О.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 20 гр. Попову П.О.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування тимчасової споруди за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, 9-а, гр. Вартаняну Г.М.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування тимчасової споруди з ремонту взуття за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, біля буд. 2а, гр. Аветісян А.Л.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку з навісом до салону-магазину «Viva-Roza» за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 3/43 ФОП Ковальовій А.А.

11. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування автозаправочної станції за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 38 ТОВ «Проммаркет»

12. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування металевого гаражу за адресою: вул.Героїв праці, біля буд. 21, м.Дніпрорудне гр.Мартиященко Г.В.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування металевого гаражу за адресою: вул. Героїв праці, біля буд. 21, гр. Холоду С.В.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування ганку до нерухомого майна за адресою: пр. Ентузіастів, 20, прим. 108, м. Дніпрорудне ПП «СК «ПРОДТОРГ 2006»

15. Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство №2 ЗЗРК», м. Дніпрорудне гр. Яковенку О.О.

16. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.04.2017 № 12 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в обслуговуючому кооперативі «садівниче товариство №2 ЗЗРК», м. Дніпрорудне, гр. Журавльову О.М.»

17. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ