Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 19 жовтня 2017 № 306

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять четвертої сесії
Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять четверту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 30 листопада 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять четвертої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2018 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Про затвердження міських Програм на 2018 рік

Допов. Решетняк Л.П. - секретар ради; Малиш С.Г. - перший заступник міського голови; Староконь Б.Ю. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів; - спеціалісти міської ради

3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

4. Про надання дозволу КУП « Наш дім» ДМР на списання основних засобів

Допов. Біленький О.О. - директор КУП «Наш дім» ДМР

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

5. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення посудного кіоску за адресою пр. Ентузіастів, 4-а, м. Дніпрорудне гр. Панасенко Л.Д.

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення посудного кіоску за адресою: пр. Ентузіастів, 4-а, м. Дніпрорудне гр. Глушенко Б.О. та Глушенко Г.В. по ½ частці кожному

7. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення приміщення для зберігання тари за адресою: пр. Ентузіастів, 4-в, м. Дніпрорудне гр. Панасенко Л.Д.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення приміщення для зберігання тари за адресою: пр. Ентузіастів, 4-в, м. Дніпрорудне гр. Глушенко Б.О. та Глушенко Г.В. по ½ частці кожному

9. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення гаражів за адресою: вул. Нижня, 14, м. Дніпрорудне гр. Руденку О.А.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення гаражу за адресою: вул. Нижня, 14, м. Дніпрорудне гр. Ковш С.Ф.

11. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення гаражів за адресою: вул. Нижня, 14 а, м. Дніпрорудне гр. Руденку О.А.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня,14а гр. Ковшу С.Ф.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування готелю з сауною за адресою: вул. Нижня, 50-г, м. Дніпрорудне ТОВ «Запорожпромтехмонтаж»

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, 37 гр. Мудрик О.П.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний,6 гр. Полоневичу Д.Г.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 14 гр. Богдану М.О.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 17 гр. Кравчуку А.Є.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 19 гр. Сокальському О.В.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 22 гр. Рубану О.В.

20. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування газової котельні за адресою: вул. Героїв праці, біля буд. 17, м. Дніпрорудне Комунальному закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області

21. Про надання дозволу на складання документації щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул.Портова,1Д, м. Дніпрорудне СГОК «№ 5 Південний»

22. Про продаж права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах у формі аукціону, яка передбачена для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в м.Дніпрорудне по пр.Ентузіастів, біля будівлі 24а

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ