Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 21 грудня 2017 № 420

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять шосту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 25 січня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять шостої сесії винести питання:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2017 році

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Про заходи щодо виконання міського бюджету на 2018 рік

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

3. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2017 рік

Допов. Коробов Ю.М. – міський голова

4. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О.

5. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про затвердження Протоколу конкурсної комісії для проведення конкурсів на право оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування автодрому за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 4 КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа I-III ступенів «Світоч» ВРР ЗО»»

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Тополиний, 8 гр. Хропоту С.Н.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 5 гр. Полянських А.А.

10. Про скасування рішення двадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.01.2017 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне вул.Пушкіна, 48 гр. Дятченку А.М.»

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 99, м. Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку до крамниці промислових товарів «Алекс» за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, буд.25, прим. 24 ФОП Павленко Л.Е.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 20, кв. 43 гр. Усовій І.В.

14. Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Комфорт» ДМР

Допов. Балахтар І.В. – т.в.о. директора КП «Комфорт» ДМР

15. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ