Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 15 лютого 2018 № 44

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять восьму сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 29 березня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять восьмої сесії винести питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

Допов. начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області

- Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2017 рік

Допов. Керівники комунальних підприємств

1. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2018 рік

Допов. Керівники комунальних підприємств

2. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про затвердження складу комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту з ФОП Залутіним А.Г.

8. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 13, м.Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.

9. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 22, м.Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (та відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 14а гр. Ковшу С.Ф.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Степова, 16, м. Дніпрорудне СГОК «ЗЗРК-1»

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівлі Дніпрорудненського індустріального технікуму за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 23 Дніпрорудненському індустріальному технікуму

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/1, ОК № 4 «Дружба» гр. Недільському С.І.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/17, ОК № 4 «Дружба» гр. Єременку О.П.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/15 Куроєд О.К.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/16 Куроєду С.П.

17. Про скасування рішення тридцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.07.2017 № 06 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м. Дніпрорудне вул. Набережна, буд.6, гр. Киян А.В.»

18. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, буд. 6, прим. 104 гр. Кияну А.В.

19. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди для обслуговування літнього майданчику з навісом за адресою: м. Дніпрорудне вул.Набережна, біля буд. 4, ФОП Бадовій Л.О.

20. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування ганку під крамницю промислових товарів за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, буд. 3, прим. 121 ФОП Бурбелі О.Р.

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Літня, 11 м. Дніпрорудне гр. Курбатовій О.О. та Курбатову Ю.А. по ½ частці кожному

22. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Пушкіна, 6, м.Дніпрорудне гр. Мухамєтзянову Є.Д.

23. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування банківського модуля за адресою: вул. Молодіжна, біля буд. 3 м. Дніпрорудне ПАТ КБ «Приватбанк»

24. Про продовження оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування крамниці продовольчих товарів з літнім майданчиком та навісом за адресою: пр.Ентузіастів, 24а м. Дніпрорудне ФОП Боровик Л.В.

25. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування крамниці промислових товарів за адресою: пр. Ентузіастів, 24д м.Дніпрорудне ФОП Боровик Л.В.

26. Про продовження оренди земельної ділянки під вхідний ганок за адресою: вул.Центральна, 25-22 м. Дніпрорудне ФОП Музиці Ю.С.

27. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 33, кв. 76 гр. Фурсі О.С.

28. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування салону краси "О’кеу" за адресою: вул. Центральна, 49, прим. 48, м. Дніпрорудне гр. Муравійнику А.В.

29. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування складу промислових товарів за адресою: вул. Степова, 4б м.Дніпрорудне ФОП Степаненку В.Г.

30. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення комутаційної трансформаторної підстанції за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Тітова, 69 ТОВ "Новаторінвест"

31. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основного засобу

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

32. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ