Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 22 березня 2018 № 77

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 квітня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять дев’ятої сесії винести питання:

- Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Допов.Керівники комунальних підприємств

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2018 року

Допов.Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про затвердження Статуту комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

7. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на право проїзду та зупинки на транспортному засобі по наявному шляху для надання автопослуг за адресою: м. Дніпрорудне на перехресті вул. Центральна та пр.Ентузіастів ФОП Зінченку Г.В.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: м.Дніпрорудне, обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК» гр. Журавльову О.М.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/6, ОК № 4 «Дружба» гр. Єременку П.М.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/15, ОК № 4 «Дружба» гр. Безуглому О.О.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/14, гр. Лаішевкіній О.С.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Тополиний, 8 гр. Хропоту С.Н.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Приморська, 50, м. Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК»

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Приморська, діл. 30/43, м. Дніпрорудне гр. Шевцовій О.В.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 28 гр. Мєльнікову Є.В.

17. Про скасування рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 25.01.2018 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 99, м. Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.»

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: обслуговуючий кооператив «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 99, м. Дніпрорудне гр. Дятченку А.М.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування салону краси "О’кеу" за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 49, прим. 48, гр. Муравійнику А.В.

20. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Літня, 21 м. Дніпрорудне гр. Мурко А.С.

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 2, м. Дніпрорудне гр. Волик Г.К.

22. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 10, м. Дніпрорудне гр. Кучерявому К.М.

23. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 15, м. Дніпрорудне гр. Федорову Д.О.

24. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 19, м. Дніпрорудне гр. Сокальському О.В.

25. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Пушкіна, 1, м.Дніпрорудне гр. Ісупову А.В.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, біля буд. 22 гр. Безуглій Л.М.

27. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 30 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне вул. Миру, 37 гр. Мудрик О.П.»

28. Про результати проведення інвентаризації прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне

29. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ