Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 02 липня 2018 № 214

м. Дніпрорудне

 

Про відзначення працівників трудових колективів з нагоди святкування 57- ї річниці Дня міста та Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості 

НАГОРОДИТИ Подякою міського голови:

1.Працівників трудового колективу ПрАТ ЗЗРК за особистий вагомий внесок у розбудову підприємства, значні трудові здобутки, з нагоди святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості та 57-річниці Дня міста:

- КОСІКА Олександра Олександровича – прохідника підземної дільниці № 6 шахти «Прохідницька»

- РИЖУ Ірину Миколаївну – начальника дільниці № 3 цеху капітальних та поточних ремонтів;

- КАРНАУХА Максима Миколайовича – слюсаря з ремонту автомобілів автотранспортного цеху;

- СОПІНУ Ларису Володимирівну – пробовідбірника вимірювальної фізико-хімічної лабораторії.

2. Представників трудових колективів міста за особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста, сумлінну, бездоганну трудову діяльність та з нагоди 57- ї річниці Дня міста:

- РЕВУЦЬКУ Ніну Іванівну – бухгалтера КП «Дніпрорудненські теплові мережі»;

- ДОНЕЦЬ Наталію Валеріївну –майстра дільниці з обслуговування внутрішньобудинкових теплових мереж КП «Дніпрорудненські теплові мережі»;

- ДАРЕНСЬКИХ Наталію Геннадіївну – начальника виробничої лабораторії Дніпрорудненського відділення Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «Моліс»;

- БОРИСЕНКО Валентину Василівну- начальника адміністративно- господарського відділу Дніпрорудненського відділення Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче об’єднання «Моліс»; 

- АБРОСІМОВА Дмитра Юрійовича - лікаря отоларинголога дитячого Комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»;

- ШУТЕНКО Ларису Вікторівну – старшу сестру медичну відділення анестезіології інтенсивної терапії Комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»;

- ЗАЄЦЬ Людмилу Олексіївну – старшу медичну сестру Дніпрорудненської міської стоматологічної поліклініки;

- БАРАКОВСЬКИХ Марину Григорівну –заступника директора з виховної роботи ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»;

- СУЄТОВУ Софію Володимирівну-методиста ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»;

- ПРИТУЛУ Світлану Олександрівну – вчителя математики КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області;

- ЦИНУ Наталію Василівну – вчителя англійської мови КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Василівської районної ради Запорізької області;

- ЗАВАЛКО Олену Георгіївну – вчителя англійської мови КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч»» Василівської районної ради Запорізької області;

- САДОВУ Аллу Іванівну - вчителя фізики та астрономії КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч»» Василівської районної ради Запорізької області;

- АНЗІНУ Аллу Олександрівну – психолога КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області;

- БОРИСЕНКО Оксану Вікторівну – заступника директора з НВР, вчителя української мови та літератури КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області;

- ВИШНЕВСЬКУ Ірину Леонідівну – викладача машинобудівних спеціальних дисциплін Дніпрорудненського індустріального технікуму;

- ПРУТНИК Наталію Василівну – викладача гірничих спеціальних дисциплін Дніпрорудненського індустріального технікуму;

- БОЧАРНІКОВУ Любов Степанівну – викладача сольного співу КСМНЗ «Дніпрорудненська дитяча музична школа» ВРР ЗО;

- ІГУМЕНОВУ Галину Леонідівну – вихователя комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради;

- СТЕПАНЮК Лесю Іванівну –головного бухгалтера комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради;

- КОНОНЕНКО Ольгу Михайлівну – машиніста з прання білизни комунального дошкільного навчального закладу №4 «Дюймовочка» Дніпрорудненської міської ради;

- САМУСЕНКО Марину Вячеславівну – сестру медичну старшу комунального дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради;

- СИРКІНУ Наталію Миколаївну – шеф - кухара комунального дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради;

- БАБАНІНУ Світлану Юріївну – вихователя - методиста комунального

дошкільного навчального закладу №6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради;

- ГРІНЧЕНКО Світлану Валентинівну - вихователя комунального

дошкільного навчального закладу №6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради;

- КОЛОКОЛ Лілію Богданівну - вихователя комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради;

- СОЛТІС Тетяну Миколаївну –помічника вихователя комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради.

- ТЬОМКІНА Миколу Івановича - водія виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради;

- ЖУЖУ Тетяну Олексіївну –волонтера з питань захисту тварин.

- КУЛІШОВА Юрія Геннадійовича –депутата Дніпрорудненської міської ради;

- СТЬОПКІНА Святослава Павловича – директора ТОВ «ГЮЙС» НВТ;

- МАЦЬКОВУ Аллу Миколаївну – фізичну особу – підприємця.

 

Підстава: - клопотання керівників, профспілкових комітетів підприємств, установ, організацій, закладів міста;

- п.20 ч.4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ