Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Розпорядження міського голови

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

18 березня 2020 № 76

 

Про внесення змін та доповненнь до розпорядження міського голови від 13 березня 2020 року № 66 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 16.03.2020 № 6, керуючись пунктами 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови вiд 13.03.2020 № 66 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», а саме:

1.1. пункт 2 викласти в наступній редакції:

«Зупинити з 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста»;

1.2. пункт 3 розпорядження доповнити абзацем наступного змісту:

«Заборонити проведення спортивних, культурно-масових, соціальних, релігійних та інших заходів, роботу музеїв, бібліотек, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;

1.3. пункт 8 розпорядження доповнити абзацем наступного змісту:

«- тимчасово припинити проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних»;

«- забезпечити максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах».

1.4. пункт 9 розпорядження доповнити абзацем наступного змісту :

«- заборонити з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. перевезення понад 10 пасажирів одночасно в міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі»; 

«- заборонити заїзд на територію автостанцій автобусів (маршрутних таксі), які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення».

2 . Доповнити розпорядження наступними пунктами:

«11. Заборонити з 12 год. 01 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу торгово-промислових ринків, суб’єктів господарювання, які передбачають приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту»;

«12. Дніпрорудненському відділенню поліції ГУНП в Запорізькій області вжити заходів, спрямованих на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»;

«13. Заборонити проведення особистих прийомів громадян в органах місцевого самоврядування, приймальних підприємств, установ та організацій»;.

3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності та підпорядкування, забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через «Інтернет».

4. Керуючій справами виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Тороповій Н.А. спільно з начальником відділу НС та ЦОН Кемеровим Г.В. забезпечити оприлюднення рішення міської комісії ТЕБ та НС на сайті Дніпрорудненської міської ради.

5. Рішення є обов’язковим для виконання керівниками підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Дніпрорудненської міської ради.

6. Обмежити пересування населення в громадських місцях без крайньої потреби.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Малиша С.Г.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ