Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

19 березня 2020 № 79

 

Про скликання чергової сімдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят п’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 23 квітня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят п’ятої сесії винести питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

- Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2020 року

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Приморська, 50/117, м. Дніпрорудне гр. Кулебякіну С.В.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Приморська, 50/118, м. Дніпрорудне гр. Самоброду О.А.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Приморська, 50/198, м. Дніпрорудне гр. Осипенку С.М.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 30 гр. Малюкову А.М.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 14, 16 ОСББ «Господар оселі 14,16»

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, 8 ОСББ «Набережна 8»

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Набережна, 2 ОСББ «Парус-78»

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 57 ОСББ «Світанок-57»

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул. Нижня, 54з, м.Дніпрорудне Релігійній організації «Релігійне управління «Східно-Дніпровська конференція Церкви адвентистів сьомого дня в Україні»

12. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провул. Рудний, 3, м. Дніпрорудне гр. Стороженко І.О.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд.33, кв. 33 гр. Зотовій Т.В.

14. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24-и гр. Поздєєву А.А.

15. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

16. Про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2020-2021 роках, нежитлового приміщення загальною площею 69.8 кв. м (приміщення №№ 1, 2, 3, 4), розташованого в приміщенні аптеки № 243 за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, 21а

17. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ