Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

21 травня 2020 № 134

 

Про скликання чергової сімдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят восьму сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 25 червня 2020 року о 14.00 год. у залі КП «Кінотеатр «Сучасник».

На розгляд чергової сімдесят сьомої сесії винести питання:

- Інформація про стан доріг у місті Дніпрорудне

1. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

2. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2020 року

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул. Молодіжна, 3 ОСББ «МОЛОДІЖНИЙ-3»

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», м. Дніпрорудне гр. Шевченко Н.О.

5. Про передачу в оренду земельних ділянок для обслуговування крамниці «Комп’ютерний всесвіт» за адресою: пр. Ентузіастів, 4, м.Дніпрорудне ТОВ «КНК-ІНВЕСТ»

6. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування кіоску «Хлебушек» за адресою: вул. Молодіжна, 2 в, м.Дніпрорудне ФОП Виперайленко Л.С.

7. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчику для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Зелена, 1, м.Дніпрорудне

8. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

9. Про внесення змін та доповнень до рішення сімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.03.2020 № 52 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету»

10. Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»

11. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ