Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  М І С Ь К О Г О  Г О Л О В И

 

Від 28 вересня 2011 № 15

м.Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п. 20, ч. 4, ст. 42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати п’ятнадцяту чергову сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на 27 жовтня 2011 року о 09.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд п’ятнадцятої чергової сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року

Допов.Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

2. Про стан боротьби зі злочинністю і профілактики правопорушень на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

Допов. Духонченко В.М. – начальник Дніпрорудненського МВМ

3. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

4. Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основних засобів

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

5. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 16 березня 2010 року № 55 «Про затвердження переліку послуг, що є обов’язковими для включення до тарифу на послуги по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі КУП «Наш дім» ДМР»

Допов. Назаренко Н.А. – провідний спеціаліст – економіст з питань комунального господарства

6. Про затвердження заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів у 2012 році

Допов. Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

7. Про приватизацію кімнат в гуртожитках по вул. Леніна, б.6, 8 що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

8. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

9. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

10. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

11. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

12. Про надання дозволу керівництвам комунальних дошкільних навчальних закладів на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Паркова, буд. 1 б, м. Дніпрорудне гр. Грабовець О.Д.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Українська, буд. 1 б, м. Дніпрорудне гр. Олефіренко Т.О.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Таврійська, буд. 14, м. Дніпрорудне гр. Свириденко Є.О.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Б.Хмельницького, буд. 89, м.Дніпрорудне гр. Шершньову О.В.

17. Про передачу в суборенду земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску за адресою: вул. Комсомольська, буд. 17, м. Дніпрорудне гр. Гнатенко Т.П. та гр. Чвиковій Т.І.

18. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування індивідуального автогаражу за адресою: вул. Приморська, біля буд. 17, м. Дніпрорудне гр. Булавіну С.С.

19. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проїзду та стоянки автомобільного транспорту за адресою: вул. Молодіжна, (в районі міського ринку), м. Дніпрорудне обслуговуючому кооперативу «Меркурій»

20. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування гаражів за адресою: вул.Літня, 26, м. Дніпрорудне гаражному кооперативу № 4 «Дружба»

21. Про затвердження графіку звітів депутатів міської ради перед виборцями

Допов. Ручка І.І. – секретар ради

22. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ