Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

18 червня 2020 № 162

 

Про скликання чергової сімдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 23 липня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят дев’ятої сесії винести питання:

- Інформація про діяльність дільниці благоустрою за І півріччя 2020 та план роботи на ІІ півріччя 2020 року

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2020 року

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування ветеринарної аптеки за адресою: вул. Героїв праці, 13, м. Дніпрорудне ФОП Райні Л.Л.

4. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 35, кв. 46 гр. Малому М.М.

5. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 53, кв. 1 гр. Денисенко Н.К.

6. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску з ремонту годинників за адресою: пр. Ентузіастів, 24-і, м. Дніпрорудне ФОП Торчицькому М.С.

7. Про надання дозволу на розробку комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Дніпрорудне

8. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, в районі ПК «Гірник» м. Дніпрорудне гр. Бурбелі К.О.

9. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

10. Про надання згоди на користування приміщенням

11. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ