Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

20 серпня 2020 № 210

 

Про скликання чергової вісімдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову вісімдесят другу сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 24 вересня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової вісімдесят другої сесії винести питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

Допов. начальник Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області

- Інформація про стан доріг у місті Дніпрорудне

1. Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.р.

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік (08302302000)»

3. Про припинення дії договорів оренди землі та договору на встановлення земельного сервітуту для обслуговування торгового кіоску за адресою: вул.Героїв праці, біля буд. 21, м. Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.

4. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгового кіоску за адресою: вул.Героїв праці, біля буд.21, м. Дніпрорудне гр. Скалацькому О.С.

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва за адресою: СГОК «ЗЗРК-1», м. Дніпрорудне гр. Зябліцевій Н.В.

6. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: м. Дніпрорудне, СГОК «ЗЗРК-1» гр. Новіковій А.Ю.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 116, м. Дніпрорудне гр. Фурсі О.В.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство №2 ЗЗРК», № 106б, м. Дніпрорудне гр. Кисельову А.О.

9. Про припинення дії договору оренди землі для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул.Літня, біля буд. 18, м.Дніпрорудне гр. Недільському І.В.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/3, м. Дніпрорудне гр. Шульгі Д.В.

11. Про припинення дії договору оренди землі для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, біля буд. 18, м. Дніпрорудне гр. Недільському К.І.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/4, м. Дніпрорудне гр. Єременко С.В.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26/3, ОК № 4 «Дружба» гр. Дєвочкіну Л.І.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26/22, ОК №4 «Дружба» гр. Денисенку В.В.

15. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту для обслуговування нерухомого майна за адресою: пр. Ентузіастів, 1, м.Дніпрорудне гр. Ковальчук О.Д.

16. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нерухомого майна за адресою: пр.Ентузіастів, 1, м. Дніпрорудне гр. Сман А.Ю.

17. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Світанок» за адресою: вул. Молодіжна, 3в, м. Дніпрорудне ФОП Баліновському Т.М.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд.16, кв. 41 гр. Шарапову І.Л.

19. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, ОГК «Будівельник № 1» гр. Данієльян М.С. та Данієльян Н.О. по ½ частці кожному

20. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Центральна, 2є, м. Дніпрорудне гр. Дем’яненко В.А. та Рибаченко В.А. по ½ частці кожному

21. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

22. Про внесення доповнень до Договору безоплатного користування (позички) комунального майна територіальної громади міста Дніпрорудне № 78/04/18 від 01.03.2018

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ