Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

17 вересня 2020 № 227 

Про скликання чергової вісімдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову вісімдесят третю сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 22 жовтня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової вісімдесят третьої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування та розміщення літнього майданчика з існуючим кіоском за адресою: вул.Набережна, 14, м.Дніпрорудне ФОП Слюсар Л.В.

4. Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення торгівельного павільйону за адресою: пр.Ентузіастів, 24ж, м.Дніпрорудне ФОП Матвіїшину З.М.

5. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного комплексу «Авто-Drive» за адресою: вул.Нижня, 9, м.Дніпрорудне ФОП Барішенку С.М. та гр. Котеленець Л.Г.

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі їдальні «Чайка» за адресою: вул. Центральна, 6а, м.Дніпрорудне ПП «ТВК «ШАХТАР»

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 51, кв. 17 гр. Попову І.М.

8. Про продовження терміну дії договору на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення дитячих атракціонів, електромобілів, гіробордів та самокатів за адресою: вул.Набережна, 13, м. Дніпрорудне ФОП Вербицькому І.В.

9. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування вхідного ганку до нежитлового приміщення за адресою: вул.Набережна, 4, м. Дніпрорудне гр. Скрипнику В.І.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 4/30 гр. Семено С.С.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 122а, м. Дніпрорудне гр. Яковенко О.В.

12. Про скасування рішення сімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.09.2010 № 38 «Про присвоєння поштової адреси та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Східна, буд. 80-а, м. Дніпрорудне гр. Осипенку С.М.»

13. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13 діл. № 1, м. Дніпрорудне гр. Дзюбі Я.В.

14. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 1, м. Дніпрорудне гр. Дзюбі Я.В.

15. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 2, м. Дніпрорудне гр. Шатіловій Є.О.

16. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами та прокату спортивного інвентаря за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 3, м.Дніпрорудне гр. Стороженко І.О.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул.Набережна, 12, 12А, 12Б, 12В ОСББ «ДІМ НА БЕРЕЗІ»

18. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «ТІАГ-3» гр. Гаркуші В.М.

19. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

20. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ