Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

10 грудня 2020 № 304

 

Про скликання чергової третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову третю сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 24 грудня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до порядку денного засідання чергової третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

1. Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 р.р.

Допов. керівники комунальних підприємств міста

2. Про затвердження міських Програм на 2021 рік

Допов. спеціалісти міської ради

3. Про зміни та доповнення до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 06 «Про затвердження міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018 – 2022 роки»

Допов. Т.Редько

4. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 11 «Про затвердження міської Програми земельної реформи на 2020-2021 роки»

Допов Г.Сергієнко

5. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на І півріччя 2021 року

Допов. І.Ручка - секретар ради

6. Про затвердження Регламенту Дніпрорудненської міської ради

Допов. І.Ручка

7. Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

Допов. І.Ручка

8. Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік

Допов. О. Кудлай – начальник фінансово-економічного відділу

9. Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2021 рік

Допов. О. Кудлай

10. Про міський бюджет на 2021 рік

Допов. О. Кудлай

Земельні питання доповідає – Г.Сергієнко – начальник відділу з земельних питань

11. Про продовження оренди земельної ділянки під торгівельний кіоск за адресою: вул. Центральна, 17, м. Дніпрорудне ФОП Маматовій О.М.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/3, м. Дніпрорудне гр. Шульгі Д.В.

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/4, м. Дніпрорудне гр. Єременко С.В.

14. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди – металевого гаражу № 3 за адресою: вул. Літня, біля буд. 12, м.Дніпрорудне гр. Пєтуніну А.М.

15. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі цеху за адресою: вул. Приморська, 9, м. Дніпрорудне гр. Мельніку В.М.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування лоджії за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 8, кв. 23 гр. Царенко В.С.

17. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування вхідного ганку медичного центру стоматологічних послуг «НЬЮ ДЕНТАЛ» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 1 ФОП Кедровському Г.І.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску з ремонту взуття за адресою: вул. Центральна, біля 12-а, м. Дніпрорудне гр.Есоян С.С.

19. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину за адресою: вул. Центральна, 13/63,64 м. Дніпрорудне ФОП Золотьку В.К.

20. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови до будинку ганку та тамбуру існуючого офісу з крамницею «Мезон» за адресою: пр. Ентузіастів, 3 м. Дніпрорудне ФОП Вертегел Н.П. та ФОП Дремарецький В.В.

21. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, ОГК «Будівельник № 1» гр. Вертелецькому Л.О.

22. Про припинення дії договору оренди землі для будівництва, обслуговування вхідного ганку при реконструкції квартири № 2 під нотаріальну контору за адресою: вул. Центральна, 25, м. Дніпрорудне приватному нотаріусу Бесараб А.О.

23. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування вхідного ганку до нежитлового приміщення за адресою: вул. Центральна, 25-2, м. Дніпрорудне ФОП Самофалу А.С.

24. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту для забезпечення функціонування тимчасової споруди для обслуговування літнього майданчику за адресою: вул. Набережна, біля буд. 4, м.Дніпрорудне ФОП Бадовій Л.О.

25. Про припинення договору оренди землі № 338 від 10.11.2008 для обслуговування магазину «Побутова техніка» за адресою: вул.Центральна, 17, м. Дніпрорудне.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину «Побутова техніка» за адресою: вул. Центральна, 17, м. Дніпрорудне гр.Самофал Т.І.

27. Про надання дозволу на встановлення та обслуговування вхідного ганку до крамниці «Каштан» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 4 ТОВ «БВГ-плюс»

28. Про визнання такими, що втратили чинність рішення Дніпрорудненської міської ради 

Доповідає. Н.Пірогова – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

29. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

30. Про завершення приватизації, виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансу комунального майна

Допов. С.Малиш 

31. Про підтвердження повноважень представника Дніпрорудненської міської ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Допов. І.Ручка

32. Про підтвердження повноважень представника Дніпрорудненської міської ради у Запорізькій обласній асоціації органів місцевого самоврядування

Допов. І.Ручка

33. Про закріплення депутатів Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання за виборчими округами

Допов. І.Ручка – секретар ради

34. Про затвердження складу міської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища

Допов. В.Сірівля – провідний спеціаліст з питань благоустрою

35. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 рік

Допов. А.Чорний – директор КНП «ДМСП» ДМР ВР ЗО

36. Про внесення змін та затвердження фінансового плану КНП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БМЛ» ДМР ВР ЗО на 2020 рік

Допов. Ю.Абросімов – директор КНП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БМЛ» ДМР ВР ЗО

37. Про затвердження фінансового плану КНП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БМЛ» ДМР ВР ЗО на 2021 рік

Допов. Ю.Абросімов

38. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ