Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

07 грудня 2020 № 301

 

Про організацію проведення

Новорічних та Різдвяних свят

 

З метою організованого проведення Новорічних та Різдвяних свят, а також створення належних умов для культурного дозвілля населення міста, за умови обов’язкового дотримання карантинних вимог, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити місце проведення новорічних cвят: в районі ПК «Гірник» на проїзній частині біля новорічної ялинки.

2. Директору КП «Комфорт» ДМР Олександру Біленькому спільно з ПрАТ «ЗЗРК»:

2.1. Вирішити питання щодо встановлення до 18.12.2020 бетонних блоків та тимчасових дорожніх знаків для безпеки дорожнього руху на період проведення Новорічних та Різдвяних свят.

2.2. Забезпечити прибирання території після проведення новорічних свят.

3. Провідному спеціалісту з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету Світлані Піскун звернутися з листами до керівників підприємств торгівлі та сфери послуг з пропозицією щодо прикрашання своїх об'єктів новорічною атрибутикою.

4. Начальнику Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу поліції головного управління Національної поліції у Запорізькій області Анатолію Довбні:

4.1. Забезпечити громадський порядок та безпеку громадян в Новорічну ніч та протягом Різдвяних свят до 15.01.2021. Звернути особливу увагу на оперативне реагування щодо використання піротехнічних виробів.

4.2. 3абезпечити безпеку руху автотранспорту в районі ПК «Гірник» на проїзній частині біля новорічної ялинки.

5. Головному лікарю КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» ДМР ВР ЗО Юрію Абросімову забезпечити чергування біля новорічної ялинки медичної бригади з необхідним медичним обладнанням 01.01.2021 з 01.00 год. по 04.00 год.

 

 

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Малиша. 

 

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ