Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

21 січня 2021 № 14

 

Про скликання чергової шостої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шосту сесію Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання 25 лютого 2021 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

Внести до проєкту порядку денного засідання чергової шостої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання наступні питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2020 році

2. Про змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»

3. Про затвердження виконання міського бюджету за 2020 рік

Земельні питання доповідає – Г.Сергієнко – начальник відділу з земельних питань

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну діяльну для покладання силового кабелю від ЗТП 13Д/712 до магазину «Матрьошка» за адресою: вул. Центральна, 7а, м.Дніпрорудне ТОВ «БВГ-плюс»

5. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду та зупинки транспортних засобів на території загального користування для надання авто послуг за адресою: міська площа, м.Дніпрорудне ТОВ «АВТОТРАНСПАСАЖИР-ПЛЮС»

6. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду та зупинки транспортних засобів на території загального користування для надання авто послуг за адресою: міська площа, м.Дніпрорудне ФОП Косовану С.Д.

7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, ОГК «Будівельник № 1» гр.Тищенко В.В.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.4, кв.38 гр.Гладінову О.В.

9. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування автостоянки за адресою: вул.Нижня, 13, м.Дніпрорудне ФОП Солоповій В.Ф. 

Доповідає. Н.Пірогова – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

10. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне 

11. Про продовження терміну дії Договорів безоплатного користування(позички) комунального майна територіальної громади міста Дніпрорудне

Допов. Я.Волик

12. Про надання згоди (погодження на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 60,8 кв. м, розташованих за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.11, ІІІ поверх Адміністративної будівлі, Службі у справах дітей Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

Допов. Н.Пірогова

13. Про завершення приватизації, виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне і зняття з балансу комунального майна

Допов. Н.Пірогова

14. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Євгеній МАТВЄЄВ