Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

 

Від «07» жовтня 2011 № 251

м. Дніпрорудне

 

Про заходи щодо забезпечення

соціального захисту бездомних

громадян в осінньо-зимовий період

2011-2012 років

 

З метою виконання Розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.09.2011 р. № 608 «Про заходи щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2011-2012 років», керуючись Законом України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», на підставі п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вважаю за необхідне:

1. Прийняти до виконання Заходи щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, які затверджені Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08.09.2011 р. № 608.

2. Створити комісію для вжиття термінових заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період (далі-комісія) та затвердити персональний склад комісії (додається).

3. У разі виявлення бездомних громадян та громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах направляти їх до управління праці та соціального захисту населення Василівської райдержадміністрації.

4. Головному лікарю міської лікарні Абросімову Ю.Ю. забезпечити медичне обслуговування бездомних громадян (при наявності показників) та проводити їх флюорографічне обстеження.

5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Зуб Н.І. при формуванні бюджету на 2012 рік передбачити необхідні кошти для фінансування центру обліку бездомних громадян, з нічним перебуванням останніх (по мірі потреби).

6. Голові комісії щомісяця до 28 числа до березня 2012 року включно надавати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію по виконанню заходів.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради І.І. Ручку.

 

Міський голова Є.С. МАТВЄЄВ

 

Додаток до розпорядження міського голови від «07»жовтня 2011 №251.doc