Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

 

Від 14 листопада 2011 № 291

м. Дніпрорудне

 

Про заходи щодо профілактики

захворювань на грип та гострі

респіраторні інфекції

 

З метою виконання вимог рішення районної надзвичайної протиепідемічної комісії від 05.10.2011 року № 9 «Про невідкладні заходи щодо профілактики захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції», керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцево самоврядування в Україні», вважаю за необхідне:

 

1. Керівникам підприємств, установ, організацій і закладів міста:

 

1.1. Задіяти власні плани запобіжних протигрипозних заходів у місцях масового скупчення людей, організованих колективів з використанням сучасних дезінфекційних засобів, охоплення працівників вакцинацією проти грипу та використання медичних марлевих пов’язок.

 

1.2. Забезпечити дотримання належного температурного режиму у приміщеннях дошкільно-шкільних та інших учбових закладів, лікувально-профілактичних закладах, робочих місцях підприємств, установ, організацій та у житловому фонді.

 

2. Сприяти пропаганді та розвитку масової імунізації проти грипу за рахунок коштів підприємств та організацій, власних коштів громадян та позабюджетних коштів для груп ризику.

 

 

3. Розглянути питання щодо можливості закупівлі вакцин для проведення щеплень за епідемічними показаннями, насамперед, проти грипу груп ризику (медичних працівників, працівників освіти дитячих виховних закладів, працівників обслуговування) зареєстрованими в Україні вакцинами.

 

4. Головному лікарю міської лікарні забезпечити проведення широкої санітарно - просвітницької роботи серед населення, в т.ч. з питань вакцинної профілактики грипу з використанням усіх форм і методів.

 

 

5. Редактору міського радіо «Експрес», газети «Рабочее слово» сприяти проведенню санітарно-просвітницької роботи серед населення з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій.

 

6. Керівникам підприємств, установ, організацій і закладів міста інформацію про виконання розпорядження надати до виконкому в термін до 15.12.2011 року, уразі погіршення температурного режиму в приміщеннях, виникнення епідемічної ситуації по захворюваності на грип та ГРІ негайно.

 

7. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 24.12.2010 № 287 «Про заходи щодо профілактики захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції».

 

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Григорчук Н.А.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ