Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Вiд 13 грудня 2011

м. Днiпрорудне № 325

 

Про визначення додаткових тимчасових

торгівельних місць на території КП

«Дніпрорудненський міський ринок»

 

У зв’язку із зверненням адміністрації КП «Дніпрорудненський міський ринок» з приводу визначення додаткових тимчасових торгівельних місць на території КП «Дніпрорудненський міський ринок» для підприємців, які здійснюють торгівлю новорічною атрибутикою, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року № 868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків» та п. 1, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити тимчасово адміністрації КП «Дніпрорудненський міський ринок» надавати торгівельні місця для торгівлі новорічною атрибутикою на території від магазину «Бахус» до магазину «Лотос» строком з 15.12.2011 року до 14.01.2012 року.

2. Зобов’язати адміністрацію КП «Дніпрорудненський міський ринок» провести серед суб’єктів підприємницької діяльності роз’яснювальну роботу про тимчасовість надання торгівельних місць на даній території.

3. Спеціалісту з питань торгівлі та захисту прав споживачів виконкому Дніпрорудненської міської ради Скрипник С.Д. та начальнику міського відділення міліції Кобець С.П. забезпечити дотримання вимог «Правил торгівлі на ринках м. Дніпрорудне» в період дії тимчасового дозволу на надання торгівельних місць на даній території.

4. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Зуб Н.І.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ