Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 22 грудня 2011 № 20

м.Дніпрорудне

 

Про скликання дев’ятнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п. 20, ч. 4, ст. 42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати дев’ятнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на 26 січня 2012 року о 09.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд дев’ятнадцятої сесії винести питання:

1. Про міський бюджет на 2012 рік

Допов. Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

2. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2011 рік

Допов. Матвеев Є.С. – міський голова

 

 Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з
земельних питань

 

3. Про внесення змін до договору № 39 від 27.10.2011 року на встановлення земельного сервітуту гаражному кооперативу № 4 «Дружба»

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва приміщення філії Василівського районного центру зайнятості за адресою: вул. Леніна, біля буд. 12, м. Дніпрорудне Василівському РЦЗ

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції індивідуальних гаражів під крамницю автозапчастин «Автотехнік» м.Дніпрорудне ФОП Сталєву Ю.Л.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Леніна, 8 а, м.Дніпрорудне ФОП Алексахіну О.І.

7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Л. Українки, 12, м. Дніпрорудне гр. Райні Л.Л.

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Л. Українки, 10, м. Дніпрорудне гр. Райні М.В.

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Л. Українки, 14, м. Дніпрорудне гр. Ричко Л.А.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Каховська, 26, м. Дніпрорудне гр. Фисун Н.М.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Будівельників, 19, м. Дніпрорудне гр. Чеверді Г.Г.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Л. Українки, 8, м. Дніпрорудне гр. Шовкоплясу В.О.

13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Л. Українки, 6, м. Дніпрорудне гр. Шовкопляс І.В.

14. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: пр. Ентузіастів, 4, м. Дніпрорудне ФОП Галій Г.І.

15. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування складу за адресою: вул.Комсомольська, 17б, м. Дніпрорудне ПАТ «Завод Бом»

16. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: м. Дніпрорудне садівничому товариству «Нектар»

17. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: садово-городній обслуговуючий кооператив № 6 «ЗЗРК», ділянка № 19-20, м.Дніпрорудне гр. Немикіну В.Б.

18. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування спеціалізованого магазину «Каховське море» за адресою: вул. Молодіжна, 9, м.Дніпрорудне ФОП Дудніченку С.М.

19. Різне.

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ