Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 26 червня 2012 № 11

м.Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять восьмої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять восьму сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 26 липня 2012 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять восьмої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2012 року

Допов.Зуб Н.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих

органів

Співдопов. Клочков В.В. – голова постійної депутатської комісії з питань

економічного розвитку, бюджету і фінансів

2. Інформація про хід виконання рішення двадцять третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.03.2012 р. № 01 «Про підсумки виконання фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста та комунальних дошкільних 6навчальних закладів міста за 2011 рік»

Допов. Григорчук Н.А. – перший заступник міського голови

3. Про затвердження складу постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища

Допов. Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального

господарства

4. Про внесення доповнень до рішення п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.02.2011 року № 06 «Про затвердження програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Дніпрорудне на 2011-2014 роки» (з доповненнями)

Допов. Редько Т.І.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.12 2007 № 07 «Про затвердження Програми по утриманню та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне на 2008-2012 роки» (зі змінами та доповненнями)

Допов. Редько Т.І.

6. Про розгляд заяви голови правління ОСББ «40 років Перемоги» будинку № 2 А по вул. Молодіжна, м. Дніпрорудне

Допов. Балабко Т.П. – спеціаліст 1 категорії з питань будівництва та

архітектури

7. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 № 09 «Про затвердження міської Програми утримання захисних споруд цивільної оборони м. Дніпрорудне у 2012 році»

Допов. Нікулін В.С. – начальник відділу з питань НС та ЦОН

8. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне.

Допов. Пірогова Н.В.- провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

9. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на об’єднання в один двох договорів оренди приміщення по вул.. Леніна, 2ц, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне.

Допов. Пірогова Н.В.

10. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне.

Допов. Пірогова Н.В.

11. Про внесення доповнення до рішення двадцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.04.2012 № 04 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2012 році способом викупу та за конкурсом»

Допов. Пірогова Н.В.

 

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

12. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Вишнева,18, м. Дніпрорудне гр. Фісенко Н.П.

13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Нижня, біля буд.18а, м.Дніпрорудне, гр. Багмут Т.І.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Нижня, 2д, м. Дніпрорудне гр. Вартаняну С.М.

15. Про поновлення оренди земельної ділянки під розміщення торгівельного кіоску за адресою: вул. Молодіжна, 2, м. Дніпрорудне гр.Аллахвердову В.Є.

16. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Паркова , 25, м. Дніпрорудне гр. Науменку Р.В.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена , 4/7, м. Дніпрорудне гр. Дочинець І.М.

18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 2а, гр.Томачовій Ю.П.

19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, пер. Незалежності,16, гр.Данилевському І.А.

20. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: по вул. Леніна , 9, м. Дніпрорудне, гр. Вартаняну Г.М.

21. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для реконструкції нежитлового приміщення під крамницю промислових товарів за адресою вул. Леніна, буд. 25, м.Дніпрорудне гр. Глумовій О.С.

22. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.01.2012 № 07 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: м. Дніпрорудне садівничому товариству «Нектар»

23. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул.Літня № 41а, м. Дніпрорудне гр. Григорчуку О.С.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку та передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування об’єкту незавершеного будівництва за адресою: пр. Ентузіастів 23 –з, м. Дніпрорудне в рівних частках по ½ частці громадянину Назаренку Д.В. та громадянці Назаренко Ю.В.

25. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.01.2012 №14 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування складу за адресою вул. Комсомольська 17б,м.Дніпрорудне ПАТ «Завод Бом».

26. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки та складання технічної документації із землеустрою, яка посвідчує право користування земельною ділянкою для реконструкції житлової квартири № 64 під офіс з прибудовою ганку за адресою: вул. Леніна, 9 , м. Дніпрорудне гр. Ніканорову О.О.

27. Про продовження терміну дії попереднього договору №87 від 05.07.2011 року щодо укладення договору оренди земельної ділянки в майбутньому (основного договору) ПП «Гейз»

28. Про продовження терміну дії попереднього договору № 60 від 31.05.2010 року щодо укладання договору оренди земельної ділянки в майбутньому (основного договору) гр. Королю С.О.

29. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування «Кільцевого газопроводу середнього та низького тиску з встановленням ШРП в м. Дніпрорудне по пр. Ентузіастів, 19 ПАТГГ «Запоріжгаз».

30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянам України м.Дніпрорудне.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Миру, буд. 9 б, м. Дніпрорудне гр. Білоусову В.Г.

32. Різне

 

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Секретар ради І.І.Ручка