Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 31 липня 2012 № 12

м.Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять дев’ятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 30 серпня 2012 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять дев’ятої сесії винести питання:

1. Про підсумки виконання показників фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР за І півріччя 2012 року.

Допов. Деберина М.О. – директор КУП «Наш дім» ДМР

2. Про підсумки виконання показників фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» за І півріччя 2012 року

Допов. Гостіщев О.І. – директор КП «Дніпрорудненський міський ринок»

3. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.- провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.- провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

5. Про надання дозволу керівництву КДНЗ № 6 «Струмок» на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.- провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про приватизацію кімнат в гуртожитках по вул. Леніна, б. 6, б. 8, що є комунальною власність територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.- провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

7. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.12 2007 № 07 «Про затвердження Програми по утриманню та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне на 2008-2012 роки» (зі змінами та доповненнями)

Допов. Редько Т.І. - провідний спеціаліст з питань комунального господарства

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування ганку на прибудинковій території за адресою: вул. Леніна 12 б, м. Дніпрорудне ФОП Хохловій Н.О.

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пр. Рудний, 16, м. Дніпрорудне гр. Карбасов Б.І.

10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пр. Південний, 12, м. Дніпрорудне гр. Острогляд Н.О.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Мира, 9 а, м. Дніпрорудне гр. Цапко Ю.І.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для обслуговування овочесховища за адресою: вул. Степова, 4 д, м.Дніпрорудне ФОП Двояковській Л.П.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва лоджії до квартири за адресою: пр. Ентузіастів, буд. 9, кв. 2, м. Дніпрорудне гр. Галабурдіну С.В.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції нежитлового приміщення № 3 під магазин промислових товарів з прибудовою тамбуру та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: пр. Ентузіастів, 3, м. Дніпрорудне ФОП Пірожкова О.А.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового використання земельної ділянки для ведення садівництва на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Червонофлотська, 165, м. Дніпрорудне гр. Котляр Ю.Д.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель та передачу безоплатно у власність громадянам України в межах міста Дніпрорудне

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Червонофлотська, 4 м.Дніпрорудне, гр.Немикіну В.Б.

18. Про надання дозволу на встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку для обслуговування електроустановки автозаправної станції та магазину за адресою: вул. Нижня, 62, м.Дніпрорудне ПАТ «Крістіна»

19. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок для розміщення та обслуговування існуючого овочесховища за адресою: вул.Степова, 4 м. Дніпрорудне ФОП Бурбела О.В.

20. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель громадянам України в межах міста Дніпрорудне

21. Про розгляд заяви гр.Галушки О.П.

22. Про розгляд заяви гр. Свініної Т.Г., яка мешкає за адресою: пр. Ентузіастів, 20, кв. 16, м.Дніпрорудне

Допов. Балабко Т.П. – спеціаліст 1 категорії з питань будівництва та архітектури

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ