Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 13 серпня 2012 № 13

м.Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової двадцять дев’ятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради та з метою вирішення нагальних питань щодо перерозподілу бюджетних коштів скликати позачергову двадцять дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 16 серпня 2012 року о 16.00 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової двадцять дев’ятої сесії винести питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми по утриманню та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням ХХVІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.12 2007 № 07 (зі змінами та доповненнями)

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

2. Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою території м.Дніпрорудне на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №20 (зі змінами та доповненнями)

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

3. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 12.01.2012 р. № 01 «Про міський бюджет на 2012 рік»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

4. Про вилучення майна із повного господарського відання КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

5. Про розгляд звернення керівництва КУП «Наш дім» ДМР щодо реалізації майна

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

6. Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 07.09.2010 № 01 «Про визначення місць для проведення публічних заходів та розміщення матеріалів передвиборчої агітації в м.Дніпрорудне»

Допов. Волик Я.М. – спеціаліст І категорії - юрисконсульт

7. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.07.2012 № 26 «Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування «Кільцевого газопроводу середнього та низького тиску з встановленням ШРП в м.Дніпрорудне по пр.Ентузіастів, 19 ПАТ ГГ «Запоріжгаз»

Допов. Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ