Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 10 вересня 2012 № 16

м.Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової тридцять першої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради та з метою вирішення нагальних питань щодо прийняття до обліку необлікованих основних засобів КП «Дніпрорудненські теплові мережі» скликати позачергову тридцять першу сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 11 вересня 2012 року о 17.15 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової тридцять першої сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16 серпня 2012 № 04 «Про вилучення майна із повного господарського відання КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

2. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16 серпня 2012 № 05 «Про розгляд звернення керівництва КУП «Наш дім» щодо реалізації майна»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

3. Про прийняття до обліку необлікованих основних засобів

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

4. Про затвердження міської Програми забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

5. Про внесення змін до рішення другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.11.2010 № 20 «Про затвердження складу комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне»

Допов. Матвєєв Є.С. – міський голова

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ