Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 26 вересня 2012 № 18

м.Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тридцять третьої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тридцять третю сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 25 жовтня 2012 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тридцять третьої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року

Допов.Матвєєв Є.С. – міський голова

2. Про стан боротьби зі злочинністю і профілактики правопорушень на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення

Допов. Кобець С.П. - в.о. начальника Дніпрорудненського МВМ

3. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.04.2012 № 04 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2012 році способом викупу та за конкурсом»

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

5. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в суборенду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

7. Про надання дозволу на продаж нежитлового приміщення площею 87,5 кв.м по пр. Ентузіастів, б.20, м.Дніпрорудне Клімашевській Г.Г.

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

8. Про надання згоди на оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне та перебуває на балансі КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР

Допов. Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

9. Про надання дозволу керівництву ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР на встановлення основного засобу - насосного агрегату

Допов. Костюк С.Л. – начальник ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР

10. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на виконання незалежної оцінки обладнання

Допов. Приходько О.В. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

11. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХVІ сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.12.2007 № 07 «Про затвердження Програми по утриманню та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності міської ради м.Дніпрорудне на 2008-2012 роки (зі змінами та доповненнями)

Допов. Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру 5а, м. Дніпрорудне гр. Козаченку О.І. та гр. Козаченку О.О.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Таврійська, 24, м. Дніпрорудне гр. Аверіній Л.М.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/8, м. Дніпрорудне гр. Ортіну В.Ю.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/9, м. Дніпрорудне гр. Ортіній Л.І.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/17, м. Дніпрорудне гр. Мальгіновій Ю.М.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/19, м. Дніпрорудне гр. Дунаєнко О.В.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/24, м. Дніпрорудне гр. Латипову О.Є.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення у житловому будинку за адресою: пр.Ентузіастів,4, м.Дніпрорудне ФОП Галій Г.І.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: пр.Ентузіастів, 4, м. Дніпрорудне ФОП Гладському С.О.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для прибудови остекленого балкону до житлової квартири за адресою: вул. Комсомольська, 5,кв.24 м. Дніпрорудне гр. Масловій О.О. та гр. Масловій С.Ю.

22. Про передачу в оренду земельної ділянки під огородництво за адресою: вул. Каховська,біля буд. 8, м. Дніпрорудне гр. Ведмедку А.С.

23. Про передачу в оренду земельної ділянки під огородництво за адресою: вул.Східна, напроти буд.87, м. Дніпрорудне гр. Сімонову О.В.

24. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування постійного(змішаного) ринку за адресою: вул. Молодіжна, 3-А, м. Дніпрорудне ОК «Центр – Актив»

25. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку по обладнанню майданчика для практичного водіння транспортних засобів за адресою: вул. Нижня 4, м. Дніпрорудне ТОВ «Експрес послуги плюс»

26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пр. Південний, 12, м. Дніпрорудне гр. Острогляд Н.О.

27. Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основного засобу

28. Про надання дозволу керівництву комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» на виведення із експлуатації обладнання для консервації

29. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ