Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

 

Від 18 грудня 2012 № 21

м.Дніпрорудне

 

Про скликання позачергової тридцять п’ятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради та з метою вирішення нагальних питань у сфері земельних відносин скликати позачергову тридцять п’яту сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 20 грудня 2012 року о 14.00 годині в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової тридцять п’ятої сесії винести питання:

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо розмежування земель державної, комунальної та приватної власності м. Дніпрорудне, Василівського району Запорізької області

2. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Нижня,2в м. Дніпрорудне гр. Вартаняну Г.М.

3. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Нижня,2г м. Дніпрорудне гр. Вартанян М.М.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва індивідуальної житлової забудови з комплексу адміністративної та допоміжно-виробничих будівель за адресою: вул. Нижня, будинок № 3 м. Дніпрорудне гр. Гунчак К.М.

5. Про припинення договору оренди земельної ділянки № 337 від 10.11.2008 року з гр.Тверденком П.І.

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину за адресою: вул. Леніна,2/11, м.Дніпрорудне ФОП Котеленець Л.Г.

7. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення кіоску «Преса» за адресою: пр. Ентузіастів,22 м. Дніпрорудне ФОП Золотарьовій Н.В.

8. Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 53 від 31.03.2010 року з ПП «Анапас»

9. Про продовження договору на встановлення земельного сервітуту № 42 від 16.01.2012 року з ВАТ «АТП-12309»

10. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки № 404 від 05.10.2010 року з КЗ ДСШ І-ІІІ ступенів «Світоч»

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Будівельників, 1, м. Дніпрорудне гр. Стадніченку Ю.М.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Каховська, 20, м. Дніпрорудне гр. Суряднову Ю.О.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Будівельників, 19, м. Дніпрорудне гр. Чеверді Г.Г.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру, 9-а, м. Дніпрорудне гр. Цапко Ю.І.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру, буд. 24а, м. Дніпрорудне гр. Шевченко А.І.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, 4/10, м. Дніпрорудне гр. Буянову Я.В.

17. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам Якимову А.К., Залутіній І.Г., Русакову О.А., Русаковій С.А.

18. Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам Шовкоплясу В.О., Шовкопляс І.В., Коменданту Є.М.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська,3, м. Дніпрорудне гр. Кіндалову О.В.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Шкільна,5, м. Дніпрорудне гр. Скворцову А.М.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва індивідуального гаражу за адресою: пров. Гаражний,1, м. Дніпрорудне, гр. Кудакову М.В.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру, буд. 9 б,м. Дніпрорудне гр. Білоусову В.Г.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку та передачу в оренду під розміщення об’єктів нерухомого майна за адресою: вул. Нижня, 4, м. Дніпрорудне ПП «Гейз»

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул.Нижня, біля буд.18а, м. Дніпрорудне, гр. Багмут Т.І.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування лоджії до квартири за адресою: пр. Ентузіастів, буд. 9, кв. 2, м. Дніпрорудне гр. Галабурдіну С.В.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул.Літня,41-а, м. Дніпрорудне гр.Григорчуку О.С.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам України

28. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.11.2012 № 29 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції сараю під стоматологічний кабінет та присвоєння адреси: вул. Маяковського, 19- а, м. Дніпрорудне ФОП Алексахіну О.І.»

29. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська, біля буд. 6 г, м. Дніпрорудне гр. Стадніченко Л.О.

30. Про передачу в оренду земельної ділянки під городництво за адресою: вул.Каховська,біля буд. 22, м. Дніпрорудне гр. Безуглій Л.М.

31. Про передачу в оренду земельної ділянки під городництво за адресою: вул.Каховська,біля буд. 4, м. Дніпрорудне гр. Глушенку Б.О.

32. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на підготовку документів по розширенню діючого полігону твердих побутових відходів м.Дніпрорудне

33. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту вул.Набережна, вул.Нижня, вул.50 років Перемоги, вул.Леніна в м.Дніпрорудне

Допов. Олійник М.М. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

 

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ