Прийняті регуляторні акти

У К Р А Ї Н А

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

сорок дев’ята сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від 29 листопада 2018 № 14

м. Дніпрорудне

 

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Дніпрорудне у визначений час

 

З метою впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, та обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та керуючись п. 44-1 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань законності, соціального захисту населення та захисту прав споживачів та регуляторної політики, Дніпрорудненська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Суб’єктам господарювання, які зареєстровані в установленому порядку, та суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, заборонити реалізацію пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Дніпрорудне у період з 22:00 до 08:00 години.

2. Суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими на території міста Дніпрорудне, попередити про обов’язковість виконання цього рішення.

3. Суб’єктам господарювання м.Дніпрорудне рекомендувати інформувати покупців про прийняття Дніпрорудненською міською радою цього рішення.

4. Дніпрорудненському відділенню поліції Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у заборонений даним рішенням час доби; розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.

5. Дане рішення набуває чинності з дати його офіційного оприлюднення.

6. Секретарю ради Решетняк Л.П. в десятиденний термін оприлюднити дане рішення шляхом розміщення в газеті Василівської районної ради «Нова Таврія», в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ

Дата размещения - 29.11.2018 07:28
просмотров - 118