Розділи

Головна


Міський голова

Міська влада

Документи

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік» 

 

Відповідно до затвердженого плану діяльності Дніпрорудненської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік Дніпрорудненською міською радою підготовлено проект регуляторного акту – рішення сесії міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік». Запропонованим регуляторним актом передбачається врегулювання відносин у сфері оподаткування на території міста у відповідності до норм чинного законодавства України, а саме, Податкового кодексу України, встановлення на 2020 рік конкретних розмірів ставок місцевих податків і зборів та врегулювання питання щодо надання пільг по їх сплаті.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього протягом п’яти робочих днів з дати оприлюднення даного повідомлення будуть оприлюднені в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету за адресою: httр://dnrada.gov.ua, на інформаційному стенді в читальній залі Міська бібліотека м. Дніпрорудне філіал КЗ Василівської ЦБС за адресою: 71630, м. Дніпрорудне, вул. Набережна, 13.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати в письмовій формі протягом 30 днів з дня їх оприлюднення розробнику та до постійної депутатської комісії з питань законності, соціального захисту населення, захисту прав споживачів та регуляторної політики за адресою:

- 71630, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 11, каб. № 6, (II поверх).

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ

Дата размещения - 31.05.2019 21:54
просмотров - 182