Звіти про відстеження регуляторних актів

ЗВІТ
про результати відстеження результативності регуляторного акту

 

1. Назва регуляторного акту – Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору будинків ОСББ та ЖБК для фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ і ЖБК відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків»

2. Виконавець заходів з відстеження – апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету

3. Цілі прийняття актаврегулювання питань фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ та іншим власникам житла відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків, для забезпечення належних умов для функціонування ОСББ на території міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження – на етапі підготовки проекту регуляторного акту

5. Тип відстеження – базове

6. Методи одержання результатів відстеження:

- аналіз інформації про кількість офіційно зареєстрованих об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, які братимуть участь у конкурсі з визначення багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, ОК та інших власників житла для проведення капітального ремонту, та по яким було проведено здешевлення вартості реконструкції, поточного або капітального ремонту житлових будинків шляхом відшкодування з міського бюджету частини процентів за кредитами, залученими власниками житла на відповідні цілі;

- аналіз звітних матеріалів відділу обліку та звітності міської ради (Форма 412 «Звіт про виконання місцевих бюджетів за доходами») про напрямки використання коштів з міського бюджету.

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність:

- інформація про кількість офіційно зареєстрованих об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, які братимуть участь у конкурсі з визначення багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, ОК та інших власників житла для проведення капітального ремонту, та по яким було проведено здешевлення вартості реконструкції, поточного або капітального ремонту житлових будинків шляхом відшкодування з міського бюджету частини процентів за кредитами, залученими власниками житла на відповідні цілі;

- звітні матеріали відділу обліку та звітності міської ради (Форма 412 «Звіт про виконання місцевих бюджетів за доходами»).

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Найменування показників

Базові показники

(дані станом на 01.10.2015)

1. Сума надходжень до міського бюджету, тис. грн.

Не передбачено

2. Кількість офіційно зареєстрованих об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, які братимуть участь у конкурсі з визначення багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, ОК та інших власників житла для проведення капітального ремонту, та по яким було проведено здешевлення вартості реконструкції, поточного або капітального ремонту житлових будинків шляхом відшкодування з міського бюджету частини процентів за кредитами, залученими власниками житла на відповідні цілі, одиниць

Дані відсутні, оскільки відповідні конкурси не проводилися, кошти з міського бюджету на відшкодування частини процентів за кредитами, залученими на проведення ремонтних робіт, не направлялися.

3.Розмір коштів та час, які витрачаються суб’єктами господарювання та фізичними особами для виконання вимог регуляторного акту, грн.

Показники відсутні, оскільки відповідні конкурси не проводилися. Витрати коштів будуть пов’язані з підготовкою документів для участі у конкурсі з визначення будинків для проведення капітального ремонту та розміром коштів, направлених на співфінансування робіт по капітальному ремонту (у переможця конкурсу), які будуть відшкодовані ОСББ, ЖБК, ОК за рахунок здешевлення вартості реконструкції, поточного та/або капітального ремонту житлових будинків шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, залученими ОСББ, ЖБК, ОК на ці цілі за рахунок коштів, передбачених в місцевих бюджетах за відповідними програмами.

4. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень цього регуляторного акту, %

 

до 100

 

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

В результаті реалізації регуляторного акту будуть досягнуті такі цілі:

- буде врегульовано Порядок фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ, ЖБК, ОК та іншим власникам житла відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків, визначення його положень прозорими та ефективними;

- витрати коштів та часу будуть пов’язані з підготовкою документів для участі у конкурсі з визначення будинків для проведення капітального ремонту та розміром коштів, направлених на співфінансування робіт по капітальному ремонту (у переможця конкурсу), які будуть відшкодовані ОСББ, ЖБК, ОК за рахунок здешевлення вартості реконструкції, поточного та/або капітального ремонту житлових будинків шляхом відшкодування частини процентів за кредитами, залученими ОСББ, ЖБК, ОК на ці цілі за рахунок коштів, передбачених в місцевих бюджетах за відповідними програмами. Відповідні суми визначити неможливо, оскільки вони будуть цілком залежати від кошторисної вартості реконструкції, поточного та/або капітального ремонту жилого будинку.

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту очікується на рівні 100% за рахунок його оприлюднення в друкованих засобах масової інформації, через міське радіомовлення «Експрес», шляхом розміщення в мережі Інтернет на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради і виконавчого комітету, на інформаційному стенді в читальній залі КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

- додаткових надходжень до міського бюджету від запровадження запропонованого регуляторного акту не очікується.

 

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

Дата размещения - 23.10.2015 17:59
просмотров - 461